2752
2734
عنوان

امروز آمپول سینال اف رو زدم ...

133 بازدید | 12 پست

برای اولین بار بعداز۳سال درمان های ناپیوسته با امپول hmg/hcgامروز اولین بار سینال اف رو تزریق کردم ۵تا دارم از شب ۸تا ۱۲...

امیدم به خداست توکل کردم به خودش و امیدی شگفت انگیز ته قلبم رو روشن کرده ✨💫

من همون زنی هستم که بعد از هر سری منفی شدن نتیجه ی کارش،بعداز هربار شکست بجای ناامیدی و فرو ریختن تو خودش  قوی ترشد ...

درد ها و تیر کشیدن های  خفیفی از سمت هردو تخمدان از ظهر تا الان قابل درکه و من چقدر خوشحالم 🥲چون هرسری که hmgتزریق میکردم فقط اون ماه هایی ک فولیکول خوب داشتم این دردهارو درک میکردم و واقعا از ته قلبم خوشحالم میدونم این بار میشه منتظر هدیه ی قشنگتم خدا میدونم همه چیزو برام خیلی خیلی قشنگ چیدی کنار هم این سری قشنگ وجودتو حس میکنم ♥️

۱۴۰۲/۱۱/۲۶

پ.ش

من همون زنی هستم که بعد از هر سری منفی شدن نتیجه ی کارش،بعداز هربار شکست بجای ناامیدی و فرو ریختن تو خودش  قوی ترشد ...

دومین سینال اف رو ساعت ۱۱صبح تزریق کردم 

درد ها ی مقدارر بیشتر شدن خیلی کم ولی میزنه به پهلو ۳تای دیگه دارم توکل بر خدا کردم میدونم این ماه نتیجشو میبینم و میام تیکر بارداریمو میزنم اون لحظه از ته قلبم برای توام کسایی ک ارزو دارن دامنشون سبزبشه دعا میکنم و میگم ب خدا توکل کنید بسپارید بهش بی خیال بودن یعنی بسپارش بخدا بگو خدا  ایمان قلبی دارم بتو و قدرتت ♥️

خدا سپردم بهت با تمام وجودم 

۱۴۰۲/۱۱/۲۷

ج.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سومین سینال اف رو توی بازو تزریق کردم حدود ساعت ۱۱و نیم صبح ،دردها همون مقدارن ک مدام درحال تکرار شدنه و این یعنی نور و امید برای من !!!

چرا؟چون هرسری که این درها میان بعداز لتروزل و امپول های کمکی فولیکول های خوب دارم فردا روز ۱۲پری هست و باید برم سونو چون دکترم روز ۱۴نیستش توکل کردم برتو خدای بزرگم مهربان ترین مهربانان دوست دارم چون تازه شناختمت تازه با شنیدن پادکست های پراز انرژی و گشودن رمز راز های جهان هستی تو برام معنای دیگری پیدا کردی ...

خدایا بارون میباره و من از ته قلبم ارزو میکنم همونجور ک نور امید توی دل من روشن شده یواسطه ی حضورت توی قلبم این نور رو توی وجود تمام کسایی ک ارزوی مادر شدن دارن بزار و ببخش بهشون از وجودت موجودی ب نام اشرف مخلوقات ♥️💜آمین 

۱۴۰۲/۱۱/۲۹

شنبه 🌸🌧️☔

2731

امروز رفتم سونو دکتر مهربونم با خوشرویی بهم سلامی کرد و گفت روز چندمی گفتم روز ۱۲خودتون گفتید بیام چون ۱۳و ۱۴نیستید 

توضیح دادم از روز ۸تا۱۲سینال اف داشتم که روز ۸گیرم نیومد از روز ۹شروع کردم ب تزریق الان ۳تاشو تزریق کردم گفت خب ۳تا کم بود باید ۵تاشو میزدی بعد میومدی ولی حالا بیا تا سونوت کنم ببینم چطوره اوضاع ..

با استرس رفتم روی تخت معاینه برای سونو یه چند لحظه سکوت و ته قلب من ک روشن روشن بود به لطف دردهای پی در پی تخمدانم ک میدونستم فولیکول خوب دارم😍😍😍

گفت یه دونه خوب دیدم برای امروز خوبه چون مدام درحال رشده گفتم چند گفت ۱۶😍باز گفت یکی دیگم هست ۱۷😯😍😍😍

منو چقدر ذوق کردم باز مثل بارداری سری قبلم بهم گفت اینقدر خوشحال نباش 😂یهو نمیگیره گفتم وای دکتر خوشحالم ک ب  داروهای جدید جواب دادم منی ک  چند ماهه فولیکول ۴/۵دارم الان این یعنی ته امید ..

خدایا شکرت هزار مرتبه دیدی گفتم خدا تو قلبمی ؟دیدی گفتم وسعت مهربونیتو من بچشم دیدم ؟

فردا باز سونوم تکرار میشه اگر اوکی بود فردا hcgرو میزنم اگر نه که پس فردا ...

من شب تولد اقا امام حسینم نصفه شب  بیدار شدم و از ته قلب شکستم زیارت عاشورا خوندم قسمش دادم به رقیش به علی اضغرش به اقا ابوالفضل ...

نمیدونی چقدر سبک شدم انگار ک اقا روبرومه و میگه فرزندم (من ساداتم)دختر خوش قلبم دعات مستجاب شد 😔😭میدونم مستجاب شده دعام مینویسم تک تک اینارو که یادم بمونه همش لحظه ب لحظه ی احساسم نیتم خدایا سپردم بخودت ب دستای تو که توی دست دکتر مهربونمه میدونم خودت سلامتی و دل خوش بهش بده که اینقدر هوامو داره دوست دارم خدا فردا میام بقیشو مینویسم ک بمونه ♥️

پ.ن .پول تزریق امپولمو دادم ب ی خانم نیازمند 

۱۴۰۲/۱۱/۲۹

یکشنبه

اومدم توی مطب دکتر و منتظر نشستم ک سونوم تکرار بشه ..

دوتا امپول باقی مانده سینال اف رو دیروز و امروز تزریق کردم هم چنان درهای پی درپی تخمدان ک بیشترم شدن و ی حس درد مثل سندروم قبل از پریودم ک زانو درد میگیرمم اومده رو وضعیتم 😊

بازهم ته قلبم امیدوار ب رحمت پروردگاری که بهم میگه بنده ی عزیز من لایق هستی لایق هران ارزویی ک در دل داری و من فقط میگم خدای من منو لایق مادر شدن کردی بمن قدرتت رو نشون دادی همونجور ک ازت خواستم ♥️

برم داخل بیام ببیم دیروز تا حالا چقدر رشد کردن فولیکول ها 

فولیکول ها خیلی رشد کردن 🥲

یکیش۲۲شده یکیش۲۴😁🥲

امشب امپول hcg رو میزنم بقیشم میسپارم دست خدای بزرگم ک توکل کردم بهش با ایمان قلبیم ♥️

از صبح شاهد تغییرات تخمک گذاری بودم ،ت  ر ش ح های تخمک گذاری دردهای مبهم زیر دل ک میگیره ول میکنه خسته هستم و بی حال بی حوصله توکلم به خودته خدای مهربونم مینویسم فقط  برای خودم که بمونه برام رکه بهت بگم خدا من ته قلبم یقین دارم که من خواستم بهت گفتم وشد ♥️

۱/۱۲/۱۴۰۱

چه تاریخ قشنگی 🥰😍۲۶روز دیگه تولدمه  هدیه ی تولدم امسال قشنگ ترین اتفاق زندگیمه♥️ 

پ.ن :پست دیروز برای ۳۰بوده 

😊هومممممدیشب رفتم امپول اچ سی جیو زدم 

امروز رفتم سر یخچال شوکه شدم !!!دیدم امپول،hcgم تو یخچالهپس اون چی بود من زدم؟؟؟!!!!!چطور بدون این امپول علایم تخمک گذاریم دارم؟؟؟؟!!!

ی hmgاز ماه قبل داشتم تو یخچال همسرم اومده دارو از توباکس  درشیشه ای  یخچال. برداره،تو پلاستیک فریزر بود گذاشته تو در یخچال 😑

منم شب دکترم پیام داد سریع برو برن دیگه هول هولی برداشتم رفتم ،اول از دست خودم عصبی شدم چرا ؟چون تخمکا رشد زیادی داشتن بازم hmgزدم 😑یعنی باز رشد میکنن؟یا مثل ماه قبل بی اثرن روم ؟؟

خدا من ب قدرتت ایمان دارم مینویسم ک بمونه و بخونم بعدها تو بخوای میشود همون جور ک تا الان برام خواستی و شده حالا قدرتتو بهم نشون بده همون جور ک دیشب بهم نسون دادی بازهم نشون بده 

خدا جونم میخوای بگی بنده ی من امپولو اشتباه دادن جلو دستت و توهم هول بودی فکرشم نمیکردی و اون خانم  تزریق کاره خ سرش شلوغ بود ازت نپرسید چیه  بری بزنی ،و بهت نشون بدم قدرتمو ک  ازم  خواستی بهت نشون بدم که بدون امپول hcgهم باردار میشی اگر من بخوام؟؟؟

بله ایمان دارم بهت جز این نیست و نبوده ♥️بزای همین عصبی نیستم چون بهت ایمان قلبی پیدا کردم ♥️

چ ش.۴۰۲/۱۲/۲

پ.ن 

حواستو جمع کن از این ب بعد 

قدرت مخلوقتو دست کم نگیر اونه که تا بگه موجود باش در آنی موجود میشود من اینو بخودم حداقل ثابت میکنم 

امروز ۱۴۰۲/۱۲/۵

فردا ولادت اقا امام زمانمه امامی ک ارادت قلبی بهش دارم و سرنمازام برای اینکه با تمام وجود برای بندگی در نزد  خدا نمازمو بشکل صحیح ادا کنم اقارو درحال نماز خوندن حس میکنم روبروم انگار ک اقتدا کردم بهش خ حس معرکه ایه میتونی امتحانش کنی!!!

روز ۱۸پری...،دردهای بدشکلی از زیر دل تخمدان که تادوروز پیش بشدت خودش حضور داشت سرفه میکردم جونم بالا میومد ، امروز کم تر شدن و حال من خوب خوب چون باور دارم ب خدای مهربانم خدایی که فقط میگه بخواه تا اجابت کنم خدا قدرتتو وجودتو بمن بارها ثابت کردی اینبار هم ثابت کن بهم مثل همیشه💜

امروز 13.12.402

درد های زیر دل و تخمدان و گاهی به پهلو هم میزد 

سینه هام درد میکنه و درد زانوهم بهم اضافه شده ،بشدت عصبی. و خسته هستم حوصله ی انجام هیچ کاریو هم ندارم ...

امروز ۱۵/۱۲/۱۴۰۲بود 

درد سینه دیشب تو خواب بیشترشد ،من سینه درد قبل پریودی ندارم مگر ماه هایی ک امپول hmgمیزنم ،صبح پاشدم خونرو تمیز کردم از اتاق خودم دخترم اشپزخونم تا ظهر ،که رفتم مدرسش بیارمش یه زانو درد و کمر دردی اضاف شد بهم ک هرلحظش دلم میخواست گریه کنم بقدری دخترم ظهر اذیت کرد و صدا داد نزاشت نیم ساعت درست بخوابم ک اروم بشم  بشدت عصبی هستم بشدت استخونام درد میکنن حوصله ندارم ،ظهر ک رفتم دسشویی احساس کردم نمیدونم درست دیدم یا نه حس کردم چیزی شبیه ب لخته خون کم ازم خارج شد (بازم دقبق نمیدونم)

خلاصه علایم پریودی دارم و بشدت عصبیم 

پ.ن :اولا همچنان بهت توکل کردم همچنان امید دارم بهت و اینکه قدرت جهان در دستای توهست تو مارو نیاوردی که زجر بکشبم بابت خواسته هامون و ارزوهامون تو میگی بخواه تا اجابت کنم تورا من خواستم بارها خواستم دوسالو نیمه خواستم ولی هیچ وقت ب اندازه ی الان توکل نکردم بهت تو خدای منی و باید برام اجابت کنی خدا اجابت کن تا با افتخار این دل نوشته هامو نشون بدم به کسایی که قدرتتو باور ندارن ،بگم خدای منه قادره تواناست با دل مخلص برید صداش بزنید هر سحر تا اجابت کنه شماروهم و بنازم به داشتن این خدا نکه ی عده بگن همین بود ؟چی شد؟دیدی خدا تو دل اسمونه و مارو هم نمیبینه و نمیشنوه خدا ناامیدم نکن تو خدای منی قادری که ببخشی هرانچه من میخواهم ببخش بمن پس تا سرمو بالا بگیرم تا تکونی بخوره زندگیم و تکوندبخوره زندگی کسایی که میان میخونن این تاپیکمو ...♥️🌈

👍

بازهم ک مارو نا امید کردی دلم نمیخواد بنویسم ولی میگن با نوشتن نصف ناراحتی و غمای حاصل از اون حس بدت از بین میره کاش مال منم از بین بره ناراحتم ازت چون من جز تو کسیو ندارم هیچ کسو ....توهم نخواستی من خسته شدم از انتظار دیگه تو مشکلات منو میدونی 😔میدونی واقعا تلاش کردم ولی بی فایدست دیگه زور زدن زیادیم میگم بی خیال دلم قبول نمیکنه 😔تو هم تو دلو قلبی دیگه تو داری میگی بازم تلاش کن بازم صبور باش