2737
2739

چند وقت پیش یکی تاپیک زده بود مژه هامو شبا پماد ویتامین آ میزنم بلد شدن

ب نظرتون واقعا بلد میکنه!؟

کسی تجربه داشته؟

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
وای ابرفض چه چیزا میگن مردم😐این چه حرفیه آخه این همه سرم تقویتی هست برای مژه و ابرو بعد پماد!!!!

سرما میگن بعد قطعشون باعث ریزش میشه

یکی گفت از همین نتیجه کرفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمی‌دونم حقیقتا اما پسرم اوایل ک بدنیا اومده بود چشمش عفونت میداد بعد بهش از پماد چشمی تتراسایکلین اگه درست گفتم ب چشمش میزدم واقعا مژه‌هاش بلندترشده بود یعنی تفاوت زیادی داشتن مژه‌های چشم چپ و راست

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
نه اصلا ربطی به مژه نداره فقط ی نرم کنندس برای اندامهای ظریف بدن مثل چشم،داخل بینی و لب

اگه همینجوری تا عروسیم ب مژه هام بزنم پشت پاکم خراب یا چروک نمیشه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمی‌دونم حقیقتا اما پسرم اوایل ک بدنیا اومده بود چشمش عفونت میداد بعد بهش از پماد چشمی تتراسایکلین ا ...

پس منم تا جند ماهیی همین پمادو امتحان کنم🫣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
پس منم تا جند ماهیی همین پمادو امتحان کنم🫣

نمی‌دونم جواب میگیرید یا نه شاید برای هرکسی متفاوته

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم