2733
2739
عنوان

شما باشین به زندگی با این مرد ادامه میدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1844 بازدید | 60 پست
دقیقا منم  الان باردارم دارم سقط می‌کنم ولی عذاب وجدان داره می‌کشه منو همش میگم بزارم برم بعد ...

منم ترس دیوونه کرده

از شوهرم بدجور میترسم

حتی بعد از طلاق

بارها تهدید کرده اگه طلاق بگیری اسید روت میپاشم 

زیر ماشین میگیرمت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینا درست نمیشن بخدا بگو پس دوست دارید خوب زندگی کنید 

نه اصلا درست نمیشن 

من حتی میگم  کاش همین تغییرات اندک دو ماهش پایدار باشه 

کمتر بزنه تهدید کنه تهمت بزنه

اره متاسفانه بهمین حد خند داره من الان باید امیدوار باشم کمتر کتک میخورم

اگر می تونی از این زندگی بیای بیرون حتما این کار رو بکن و خودت رو نجات بده

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2740

شوهرت اگه داره خودشو تغییر میده پس خیلی دوستت داره. چون آقایون معمولا به خودشون زحمت نمیدن. اما در مورد طلاق باید بدونی تا اون نخواد راحت نمیتونی طلاق بگیری و چند سال باید بدوی. حق طلاق در ایران با آقایونه. متاسفانه ممکنه در ازدواج بعدی هم چندان مورد خوبی نصیبت نشه. پس ریسک نکن. فرصت بده اون خودشو اصلاح کنه چون داره تلاش می کنه تو رو از دست نده. توکلت به خدا باشه. کلا همه آقایون یه ایراداتی دارن. شوهر فعلیت هم که داره تلاش می کنه و دوستت داره. تصمیم در مورد طلاق رو به آینده موکول کن و الآن تو هم تلاش کن کیفیت زندیگیتونو بالا ببری🌹🌹🌹

منم ترس دیوونه کرده از شوهرم بدجور میترسم حتی بعد از طلاق بارها تهدید کرده اگه طلاق بگیری اسید رو ...

بمیرم برات 

فرار کن ب ناکجا آباد 

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .

طلاق می‌گرفتم با این شرایط 

آبی که گل آلود شده هیچ وقت مثل اولش زلال نمیشه 

متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706