2733
2734
ی بار دیشب پیشونیش خرد ب لبه ی تیز میز ک بالا اومده و کبود شده ی خط هم روش افتاده دوباره همون دیشب تو توالت پاش سر خرد پشت سرش خرد زمین صدای بدی داد.دوباره نیم ساعت پیش تو حمام با باباش بود ک یهو صدای بدی اومد دیدم سر خرده سرش و لپش خرده زمین خیلی گریه کرد رنگش پریده بود.خیلی ترسیدم.الان اعصابم خرده طفلی چقد اذیت شده.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
ن اتفاقا حتما دمپایی میپوشه ولی خیلی ریزه میزه هستش از دست ادم در میره انگار الانم تو حمام اصلا باباش ندیده بود چجوری خورده زمین.بامداد جون خیلی گریه میکنه و رنگ صورتش هم زرد میشه
اره واقعا دردناکه مخصوصا وقتی گریه میکنه سرم درد میگیره از غصه.من حاملم جفتمم پایینه استراحت مطلقم همش تو ذهنم میگم چرا باردار شدم ب حق این بچه ظلم شد نمیتونم خوب ازش نگه داری کنم ک اینجوری میشه
نه بابا فکر بیخودی نکن، بچه است دیگه! اونم پسر بچه! دختر من که تمام قوانین فیزیک رو ندیده میگیره! چنان شیرجه هایی میزنه یهویی که انگار قراره پرواز کنه! دیوانه کننده است الان فکر خودت باش پسر بچه رو خَیلی راحت میشه سپرد به پدر دختر من طرف باباش نمیره اصلا!
میا صدات کردن تو یه تاپیک برو
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2706