2703
2553
عنوان

راهنمایی درمورده عمل لیزیک چشم

46902 بازدید | 32 پست
دوستان سلام ... من 19 سالم شده الان بعدش یک چشم راستم 3 نیم هستش شمارش و چپ هم 1 بیست و پنج هستش.

من چون شهرستان هستم ( شاهین شهر ) استان اصفهان - خدمت بزرگترین چشم پزشک استان یا بهتر بگم استاد چشم پزشکای استان اصفهان

رفتم گفتش که سن عمل لیزیک 22 به بالا هستش. سوالی که داشتم این هست که میخواستم بدونم آیا چون آستیکمات هستم میتونم لیزیک کنم؟

و همچنین اینکه تقریبا 3 سال دیگه که دارم میرم برای لیزیک احتمال بازگشت شماره چون آستیکمات هستم وجود داره؟نداره؟

برای پس از زادواجم و تولده بچم مشکلی ایجاد نمیکنه توی چشمش؟

حقیقتش من از لیزیک یک مقدار میترسم ! همیشه توی این فکرم کور نشم زیره عمل ! البته من چون وسواس فکری دارم توی رفتارم همیشه بهترین رو برای خودم برگزیدم . خوده من برای لیزیک مطمئنا تهران (کلینیک فوق تخصصی چشم نور ) تخصصی ترین کلینیک در ایران رو برای لیزیک رو انتخاب میکنم ... خیلی دوست دارم پیش بهترین دکتره تضمین کننده ی این عمل برم.

از کسانی که عمل لیزیک موفقیت آمیز انجام دادن و راضی هستند و اطلاعات کافی رو دارن ممنون میشم به آیدیم پی ام بدن.
neda.shariati

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
به نظر من که عمل نکنی بهتره چون من دیدم عمل کردن ولی بعد از 2 یا 3 سال از دوباره عینک زدن
یا حساسیت پیدا کردن
منم چشمام آستیکماته من دکتر رفتم گفت چشمات شماره ش ثابت شده ولی نمی تونی عمل کنی
در هر صورت الان خیال ندارم عمل کنم
چون شوهر خواهرم عمل کرده الان بعد از چند سال هم حساسیت چشمی گرفته و هم دوباره عینک میزنه
سلام

من خودم عمل لیزیک کردم . عمل لیزیک روی شماره ها بالا خیلی خیلی عالی جواب می ده .
دختر عمه ام هم چشماش آستیگمات بود الان هفت ساله عمل کرده و هیچ مشکلی هم نداره .
من خودم هم همینطور خیلی وقته که عمل کردم و هیچ مشکلی برام پیش نیامده . خیلی عمل خوبیه مثل معجزه می مونه .
این عمل الان اونقدر پیش پا افتاده شده که دیگه اصلا ترس نداره همه دکتر ها می تونن انجام بدند . ولی دستگاه هایی که این کار رو انجام می دن خیلی مهمه که دستگاه های خوب و سالم وپیشرفته ایی باشن .
کلینیک نور هم خوبه ولی اگر قیمت برات اصلا مهم نیست برو اونجا ولی اگر می خواهی با سختی هزینه عمل رو جورکنی می تونی بیمارستان های دیکه هم بری .
دکتر من خسرو جدیدی هست مطبش خیابان توانیز هست . دکتر مجرب و متبحری هست .
تا به حال چند تا از دوستانم روهم معرفی کردن همه عمل کردند و خیلی راضی بودند.
عزیزم من سال آخر دبیرستان بودم و عمل کردم . نمی دونم چرا دکتر شما این شرط سنی و برات گذاشته.
من کلینیک فوق تخصصی نور عمل کردم. پیش دکتر هاشمی که بهترین و معروف ترین دکتر واسه عمل لیزیک هست.

الان هم که این همه مدت ازش گذشته راضی هستم و احتیاجی به عینک ندارم. البته شماره چشم من خیلی بالا بود. فکر کنم 5 و 6 بود. من از 2 سالگی عینک می زدم.

در ضمن آستیگمات فکر کنم با عمل خوب نشه. همسر خودم هم عمل کرد اما الان برای آستیگماتش هنوز عینک می زنه . شماره چشمش 5/0 هست
2714
مامان پانیذ میشه پی ام به آیدیم بدی مختصر واسم تعریف کنی؟ استرس قبل از عمل دچاره تردیدم شده. میگم درست شنیدم؟ هرچی شماره بالاتر باشه تاثیرش بهتره؟!!! آخه همه میگن هرچی پایین تر باشه بهتره ...
آرتا جان اشتباه نکن که سن عمل لیزیک حتی در آمریکا 22 به بعد هستش. دختر عموم اونجا با این همه پیشرفت تکنولوژی در usa اینکارو کرد. گمان نکنم سال آخره دبیرستان لیزیک کرده باشی ... چون اینجوری یعنی 18 سالگی لیزیک کردی ! امکان نداره ... اگر هم کرده باشی مطمئنا 30 سالگی دور از جونت آب سیاه و حتی تخلیه ی چشم منجر میشه. 18 فکر نکنم ! فکر کنم منظورت سال آخره دانشگاه بوده
نمی دونم من اهواز رفتم دکتر بهم گفت آستیکمات رو نمی شه عمل کرد
منم دیگه سراغش نرفتم
حالا که با عینک می سازیم
جالب این جاست که مادرشوهرم نمی دونه من عینک میزنم
شوهرم هم چیزی بهشون نگفته
راستی هزینه عمل چنده
شیرین جونم من 20 روز پیش رفتم آزمایش دادم. قوز قرنیه ندارم ضخامت قرنیه هم خوبه و نازک نیست خداروشکر.... ترسم این همس آستیگمات نگه عمل نشه ! از 13 سالگی تا الان که 19 سالمه برای 22 سالگی عمل لیزیک لحظه شماری میکنم. ! آستیکمات چشم راستم بالاست یک مقدار...
عکس از قرنیه ی چشمم گرفتم 20 روز پیش. یک متخصص معمولی چشم گفت وای وای قوزه قرنیه داری نابینا میشی 30 سالگی !!!!!!!!!!!!!! خدا بگم چیکارش کنه مرتیکه رو !

رفتم پیش استاد و فوق تخصص چشم پزشکی کل استان اصفهان خدا خیرش بده اینقدر رسیدگی کرد بعدش گفت

دخترم شما نه قوزه قرنیه داری نه نازکی قرنیه . هم ضخامت خوبه هم قرنیه ی چشمت.

گفتش که قوزه قرنیه برای افرادی اتفاق میوفته که ارثی باشه ... گفتش که من قوزه قرنیه ای نمیبینم !

البته یک نسخه هم خدمت جناب دکتر استاد قاسمی استاد دانشگاه و پروفسوره هیئت علمی دانشگاه اصفهان رفتم

ایشون هم گفت ندارم ...
آخه میدونی چیه شیرین جان؟ توی اصفهان عین موش آزمایشگاهی دارن این عمل لیزیک رو انجام میدن... یعنی هرچی باداباد !! اما تهران احساس مسولیت دارن پزشک ها. مخصوصا تهران برای رضای خدا کار رو انجام میدن. اینجا و توی استان اصفهان فقط پولکی هستن دکترا !

راستی شیرین خانومی اگر اطلاعات بیشتری داری منو اد کن توی یاهو ... آیدیم اون بالا هست
2706