2733
2734

به کدومشون متوسل بشم؟

چی بگم یا چیکار کنم که کمکم کنن به خواستم برسم؟

برای خواسته م تلاش خییییلی کردم، خیلی

با هم مهربانیم و به هم کمک میکنیم✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
😢😢 چجوری نزدیک شم به حضرت؟

به نظرم اول راجع بهشون تحقیق کنید که ازشون شناخت پیدا کنید اینجوری راحت تر می تونید باهاشون ارتباط برقرار کنید. اتفاقاً خیلی جالبه که فردا تولد پسرشون ابوالفضل (ع) هست. من جای شما بودم امشب می شستم منطقی و با قلبم با حضرت صحبت می کردم می گفتم به خاطر پسرت حاجت منو بده. اصلاً با حضرت رفیق شید خیلی خوبه واقعاً. بعدم می تونید به نیابت از ابوالفضل (ع) واسه مادرشون یه یاسین بخونید امشب. یا از امشب شروع کنید چهل شب یاسین بخونید. 

یکبار تمرین کن راضی به رضای خدا بودن رو.

تلاشاتو کردی حالا صبر کن و فقط بگو هرچی خودت بخوای.

گاهی صبر خود تلاشه.

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽