2733
2734
عنوان

یه سوال شرعی دارم؟

57 بازدید | 15 پست
من یه نذر داشتم که النگوم رو نذر امام رضا کردیم از یه طرف هم خواب دیده بودم که غذای حضرتی خوردیم رفتیم پرسیدیم از حرم گفتن پول نذر دام بدین غذا میدن منم النگوم رو وزن کردم پولش شد 400تومن که 500تومن دادم به جا النگو به حرم حالا نذرم درسته؟
شما
بله خوده شما
اخم کردی چرا؟

لبخند بزن
حیف صورت ماهت بی لبخند باشه
لبخند بزن 1...2...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

Hmmmmm سخت نگیر درسته

دخترم، تو بهترین هدیه خدایی. تو شوق زندگی بهم دادی. تو روزایی که منتظر معجزه بودم، خدا تو رو تو دامنم گذاشت تا با هم شکرش کنیم. دخترم، من و بابایی برای اومدنت ، نگاهات، حرف زدنت، پا گرفتنت، فارغ التحصیل شدنت، و حتی عروس و مامان شدنت لحظه شماری میکنیم.

2728
2740
آره عزیزم اصلا این نذرای ما اون نذر واقعی که دین به گردن آدم بیاد نیست چون برای اون نذر باید صیغه خونده بشه و به همون شکل گفته شده اجرا بشه ولی شما که صیغه نذر رو نخوندید مشکلی نداره
تو ماهی و من ماهیِ این برکه کاشی، اندوه بزرگیست زمانی که نباشی...
ولی قانون صدقه دادن تو قران به ترتیب گفته شده بهتره اگر نذری داریم از اون قانون تبعیت کنیم... مثلا میگید نذر امام رضا میکنم این مبلغو بدم به مستحق.... حالا اون مستحق طبق قران کسیه که اول از نزدیکان باشه اول پدر و مادر و درجه یکا اگه محتاجن بعد به ترتیب میره اونورتر فامیل و همسایه و..... بالاخره یک مستحق در اطرافتون پیدا میشه.... این امر قرانه
بسم الله الرحمن الرحیم "والله ینقذ العظیم"
2706