2733
2734
عنوان

شما شیرخشک کمکی میدادین؟

60 بازدید | 10 پست

چندبار در روز چند سی سی بعد چندوقت باید قطعش کرد بچه های شما تا آخر سینتونو گرفتن؟

گروه زرد تاپیک لاغری بامداد خمار قد 157 وزن فعلی 75 وزن هدف 60 من میتوانم

شیر خودت رو بده اگر وزن گیریش خوبه یعنی حجم و کیفیت شیرت خوبه 

اگر بیشتر از بیست دقیقه زیر سینه ست و زود سیر نمیشه قبل از شیردهی آب اول شیرت رو بدوش بریز دور ، شیر که رنگش پررنگ تر شد دیگه بده به بچه اینطوری چربی و پروتئین شیر رو بخوره هم وزن گیریش خوب میشه هم زود سیر میشه بچه باید نهایتا بیست دقیقه زیر سینه باشه توی هر بار شیردهی 

بیخودی شیر خشک نده به بچه برای خودت شر درست نکن شیر خشک درست کردن واقعا دردسره ضمن اینکه هر چقدر بچه شیر خشک بخوره به همون مقدار شیر مادر کمتر توی بدنت تولید میشه چون بدن به اندازه ای که شیر مکیده میشه شیر تولید می‌کنه حجم شیرت رو کم نکن با شیر خشک دادن

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من كلا دخترم حساسيت به ال اف داشت يكسال اول زندگيش و كلا شيرخشكي شد  

حساسیت ال اف منظورت چیه ؟ حساسیت به لاکتوز داشت یا آلرژی به پروتیین گاوی ؟ یا چی ؟

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
2731
عدم تحمل لاكتوز  

چی باعث میشه بچه اینطوری بشه ؟ نشونه هاش چیا هستن ؟  بچه دوست منم همینطوری بود رسما دو تاشون دیوونه شدن از بس اذیت شدن چون دکترا خیلی دیر تشخیص دادن

الان باردارم می‌خوام زودتر بدونم نشونه هاشو توی بچه دیدم بتونم تشخیص بدم 

شیر خودت رو بده اگر وزن گیریش خوبه یعنی حجم و کیفیت شیرت خوبه   اگر بیشتر از بیست دقیقه ز ...

آخه سر بچه اولم خیلی اذیت شدم ولی این میخوره می‌خوابه به کارامو بچه ی دیگمم میرسم

گروه زرد تاپیک لاغری بامداد خمار قد 157 وزن فعلی 75 وزن هدف 60 من میتوانم
آخه سر بچه اولم خیلی اذیت شدم ولی این میخوره می‌خوابه به کارامو بچه ی دیگمم میرسم

چی بگم والا انتخاب من اینه که بچه شیر مادر بخوره من با همین کارهایی که گفتم بچه م قشنگ سیر میشد تخت می‌خوابید بچه من کلا تا چهار ماهگی خواب بود با وجود اینکه آلرژی به پروتیین گاوی هم داشت ولی شیر خودم رو همینطوری که گفتم میدادم قشنگ سیر بود

چربی و پروتیین شیرت رو بهش بده هم زود سیر میشه هم خوب وزن میگیره هم طولانی می‌خوابه ، تازه بچه من بخاطر آلرژی سینه نمیگیرفت روز ها شیر خودمو میدوشیدم با سرنگ بهش میدادم ولی شیرخشک ندادم چون نمی‌خواستم تولید شیر سینه م کم بشه ضمن اینکه من اگه میخواستم شیر خشک بدم دهنم سرویس میشد چون شیرخشک بچه های آلرژیک تلخ هم هست به مرور گرفتار شیر عوض کردن هم میشدم 

چی باعث میشه بچه اینطوری بشه ؟ نشونه هاش چیا هستن ؟  بچه دوست منم همینطوری بود رسما دو تاشون دی ...

ژنتيك براي ما بود عزيزم 

خانواده پدري دختر من كلا عدم تحمل لاكتوز دارن يعني همسر من بعد از خوردن شير يا بالا مياره يا ببخشيد اسهال ميشه (راحت ميگم كه بدونيد علائمو )

من دخترم از اتاق عمل اومدن خواستن آغوز بدن توي ريكاوري دختر من ميك زد من متوجه شدم شير داره ميخوره يهو صورتشو برگردوند و اصلا چيزي نخورد 

توي بيمارستان هركاري كردن نخورد و بالا مياورد 

توي خونه تا ده روز شير منو حالا با قطره چكان و سرنگ و فلان ميداديم بچه به خودش ميپيچيد و اسهال ميشد و مقعدش دونه هاي قرمز ميزد من ديگه فكر كنم يك هفته اش شده بود شك كردم بردم پيش متخصص نوزادان تشخيص ال اف دادن براش 

و آزمايش از مدفوع مشخص شد عدم تحمل لاكتوز داره

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•
ژنتيك براي ما بود عزيزم  خانواده پدري دختر من كلا عدم تحمل لاكتوز دارن يعني همسر من بعد از خور ...

پس علایمش شبیه به آلرژیه با این تفاوت که خیلی شدید تره و بالا هم میاورده خیلی ممنون عزیزم کامل گفتی دوست من می‌گفت دکترا فقط تشخیص رفلاکس میدادن هیچ کس به عدم تحمل لاکتوز شک نکرده بود

برای شما ژنتیکش هم بوده خدا رو شکر زود فهمیدین 

ان شاالله خدا دختر گلت رو برات حفظ کنه ممنونم ازت وقت گذاشتی نوشتی برام 

پس علایمش شبیه به آلرژیه با این تفاوت که خیلی شدید تره و بالا هم میاورده خیلی ممنون عزیزم کامل گفتی ...

قربونت عزيزم 

اره منم مثل شما دوران بارداري خيلي راجب نوزادا توي همين سايت تحقيق ميكردم دقيقا خيلي چيزا ديتم بود و خودم مشكلو ميدونستم با توجه به ژنتيك و اينا به دكترا همون اول ميگفتم و مشكلات حل ميشد 

بله يكم شديد تر از آلرژي هستش 

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•