2733
2734

من هم دخترم هم پسرم ک ۵ سال و ۳ سال رو تموم کردن حرف نمیزنن یعنی جمله نمیگن

در حد کلمه های نامفهوم اونم محدود

یعنی هرچیزی رو بلد نیستن اصلا

گفتار درمانی بردم خوب نشدن روانپزشک کودک هم بردم نوار مغزی گرفت و گفت هردو تنبلی مغز دارن و داروی محرک و تقویتی داد گف جای نگرانی نیس ولی الان ی سال شده و هنوز کامل حرف نمیزنن من واقعا نگران پیش دبستانی و روابط عمومی شون هستم خجالت میکشم وقتی میریم جایی حتی معنی خیلی حرفارو متوجه نمیشن چیکار کنم😔😔😔🥲🥲🥲

دیدم که برنداشت کسی نَعشم از زمین......خود نِعش خود به شانه گرفتم گریستم...🦋🌧🌧

اره خودم تا 6 سالگی خیلی از کلماتو نمی‌تونستم بگم 😂🤣

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم داری دلیلش خودت میگی 

نه خودتو اذیت کن ن اونا رو دست خودشون ک نیست طفلی ها 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2731
عزیزم داری دلیلش خودت میگی  نه خودتو اذیت کن ن اونا رو دست خودشون ک نیست طفلی ها

میترسم حالا حالا ها حرف نیان

تا فشار میارم گریه میکنن

میترسم حالا حالا ها حرف نیان تا فشار میارم گریه میکنن

خب نیان 

دستخودشون ک نیست ...

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
دختر همسایه ماهم ۶ سالشه کامل حرف نمیزنه معنی خیلی چیزارم نمیدونه ولی میره کلاس زبان اونجا هرچی میگن ...

خداکنه 

ن توروخدا مگ میشه حرف نیان

به حرف ک میان الانم حرف دارن میزنن منظورم اینه چیزی ک ادم دست خودش نیست هرچی اذیتش کنی بازم دست خودش نیست دیگه