2737
2739
عنوان

خرید بهداشتییی🛍️🧼🧸

172 بازدید | 12 پست

خوشگلااا این دوتا خرید بهداشتی از دیج ی کردم یه ضدافتاب مناسب پوست چرب و جوش دار که بی رنگه و فلوییدی 

دومی هم سرم مو هست از برند استلو که ایرانیه و البته گرون! که هم خیلی خوشبو بود هم محافظ حرارته و هم موهارو نرم میکنه برای شونه کردن

اگه دنبال ضدافتاب و سرم موی قیمت مناسب دم دست هستید این دوتا خیلی خوبن😍

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕

قیمتاشون لطفا

من ادمی هستم ک خدا همه جا هوامو داشته😊                   خیلی جاها خدا معجزشو بهم نشون داده😎                               متشکرم از خدا بخاطر فرشته ای ک بهم داده ❤                     متشکرم از خدابخاطر زندگی ک بهم داده❤                                 متشکرم بخاطر تمام اون سختیایی ک کشیدم و قوی شدم و خودش هوامو داشتو نجاتمون داد🙏🙏                         خدایا برای نعمت هایی ک ب من اعطا کردی شکر میکنم     😉❤🙏                                  

ضد آفتاب چه برندی

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شما که کاردان هستید برای پوست خشک چه ضدآفتابی بزنم هم خوب کیفیت  باشه و هم قیمت زیادی نداشته باشه حدود ۱۵۰ 

برای مصرف روزانه و زیاد میخواهم

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
من تازه دی جی کالا نصب کردم کلی ک.د تخفیف برام میاد به نظرتون واقعیه؟

آره عزیزم واقعیه بعد امتحانش کن نهایت اینه دیدی تخفیف اعمال نشد خریدتو لغو میزنی یا ادامه نمیدی به روند تایید خریدت.اگه میخوای اولین بار خرید کنی میتونم کمکت کنم انجام بده سوالی داشتی بپرس همینجا

2740
شما که کاردان هستید برای پوست خشک چه ضدآفتابی بزنم هم خوب کیفیت  باشه و هم قیمت زیادی نداشته با ...

آره دیگه ضدافتاب باید روزانه زد و زود هم تموم میشه بخاطر همین ایرانیش باز به صرفه تر در میاد.

همین مدل ضدافتاب ویتالایر مناسب پوست حساس و خشک هم داره.

ضدافتاب پیکسل هم خوبه ضدافتاب مای هم خوبه همون که در نارنجی داره.ولی چک کن که حتما یا برای انواع پوست باشه یا پوست خشک و حساس 

فکر کنم پیکسل و مای همون حول حوش 150 باشن.

اگر قیمت بالاتر تونستی هزینه کنی همین ویتالایر بخر سبکه 

آره عزیزم واقعیه بعد امتحانش کن نهایت اینه دیدی تخفیف اعمال نشد خریدتو لغو میزنی یا ادامه نمیدی به ر ...

ممنونم

خریدمو انجام دادم

زیاد کد میاد منم استفاده نمیکنم یه بار گذاشتم تو نی نی سایت کسی خواست استفادن کنه.

ممنونم خریدمو انجام دادم زیاد کد میاد منم استفاده نمیکنم یه بار گذاشتم تو نی نی سایت کسی خواست است ...

عه من نمیدونستم بقیه میتونن از کد من استفاده کنن

آره دیگه ضدافتاب باید روزانه زد و زود هم تموم میشه بخاطر همین ایرانیش باز به صرفه تر در میاد. همین ...

ممنون از راهنماییت