2737
2739

کسی ازشون خریده چجوریاس؟این همه تبلیغ بیخود و صفحه شلوغ حداقل به یه دردی بخوره

تو تاابد بغض میان خنده های منی شک نکن...

بل‌و بانک هست من دارم میخوام وامشو بگیرم برم صورتم ژل بزنم ولی باید ۳ ماه بالای ۳ تومن پول تو حسابم باشه ک ۱۰ تومن وام بده از ۱۰ تومن هست تا ۷۵ اینا( چقدر عجیب کلمه بل.و بانک مجاز نیست ولی خودشون تبلیغشو میکنن😂)

مرا با حقیقت بیازار. اما هرگز با دروغ، آرامم نکن!  

برا مبلغ بالای 10 تومن باید چک داشته باشی و نیاز به سپرده نیست با معدل حساب از هر بانکی یا فیش حقوقی .. اما از فروشگاه‌هایی که مشخص کردن باید خرید بزنید 

این ۸۳ که تو اسممه سال تولدم نیس خیلی پیرتر از این حرفام🤣 ۸۳ به میلادی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بل‌و بانک هست من دارم میخوام وامشو بگیرم برم صورتم ژل بزنم ولی باید ۳ ماه بالای ۳ تومن پول تو حسابم ...

واااا باید پول بزاری تو حساب سه تومن که ده تومن بدن 

2728
برا مبلغ بالای 10 تومن باید چک داشته باشی و نیاز به سپرده نیست با معدل حساب از هر بانکی یا فیش حقوقی ...

خب معدل حساب پایین باشه چی،این معدل حساب رو باید بانک برم بگیرم یا اینا خودشون میگیرن

خب معدل حساب پایین باشه چی،این معدل حساب رو باید بانک برم بگیرم یا اینا خودشون میگیرن

بانک باید بگیرید.. نمی‌دونم تا چه مبلغی رو تایید می‌کنن مال من سه ماهه 24 تومن بود تأیید شد...مثلا برا 50 تومن 7 و خورده‌ای باید نقد بدید قسطش هم حدود 3200 هجده ماهه 

بانک باید بگیرید.. نمی‌دونم تا چه مبلغی رو تایید می‌کنن مال من سه ماهه 24 تومن بود تأیید شد...مثلا ب ...

عزیزم برای ۷۵تومن چقد نقد باید داد

عزیزم برای ۷۵تومن چقد نقد باید داد

11650 قسطش 4900 فقط هم طلا نیست... همون ازکی هست که تلویزیون تبلیغ می‌کنه.. لوازم خونگی، موبایل و ...

2738