2733
2734
امروز روز بیست و شش پریودم دوره هامم سی روزه است
بهتر است که از تو متنفر شوند به خاطر آن چه که هستی، تا آنکه دوستت داشته باشند به خاطر آن چه که نیستی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم همین طورم میدونم اشتباهه اما شده یک هفته قبل موعدم هم بی بی زدم بگم تا الان هزار تا استفاده کردم شاید دروغ نباشه
دوچیز را هرگز عیان نکن ، آنچه نیستی .... همه ی آنچه هستی ...
مهرانا من اولین ماه اقدامم باورت نمیشه از هفته پیش که یهومثبت شد بعد آزمایشم منفی بالای ده تا گذاشتم 🙈
بهتر است که از تو متنفر شوند به خاطر آن چه که هستی، تا آنکه دوستت داشته باشند به خاطر آن چه که نیستی.
من سه ماهه جدی اقدام کردم قبلشم جلوگیری نداشتم از اردیبهشت ولی الان چند وقتیه جدی پیگیریم اما این ماه باید کلومیفن بخورم
دوچیز را هرگز عیان نکن ، آنچه نیستی .... همه ی آنچه هستی ...
2740
من دیروز بی بی چکم مثبت شد روز 36 امروز فردا میرم آزمایش برام دعا کنید.خاتون جان من روز 29 گذاشتم منفی بود چطور برا شما بی بی مثبت شده ازمایش منفی!!؟؟
يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 
نمیدونم نفس فقط همون روز مثبت شد عکسشم تو پست قبلیم گذاشتم بعدش هم آزمایش منفی شد هم هرچی بی بی چک گذاشتم
2706