2733
2734
عنوان

اه مادرشوهرم

2026 بازدید | 91 پست

اومده خونه ما شبی خوابیده توقع داره تا صبح دستشویی هم نرم من شبی چند بار میرم دستشویی نمیتونم نرم میگه در یواش ببند در دستشویی صدا میده نمیتونم در وا نکنم

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدایی که در این نزدیکیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ای بابا رخت خوابشو اتاق پهن میکردی

اتاق خواب  خودمو شوهرم خوابیدیم اون تو هال

نیاد خونه خودش بخوابه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عیب نداره عزیزم یه شب تحمل کنید فکر کنید مادر خودتونه ☺️❤️❤️

نمیتونم میخام کاری کنم نیاد اینجا بخوابه اعصابم ب هم بریزه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
عیب نداره عزیزم یه شب تحمل کنید فکر کنید مادر خودتونه ☺️❤️❤️

اگه مادرشوهر من یکی یک هزارم مامان خودم منو دختر خودش میدونست و ذره ای اهمیت بهم میداد و ارزش برام قائل بود قطعا منم اونو مادر خودم میدونستم 

ولی متاسفانه با رفتاری که داره فقط میتونم ازش متنفر باشم،همین

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
برای خودش میگه شما برو

من ک میرم

شوهرم دستور داده فردا میخای آشغالا بزاری دم در آروم سرو صدا نده مادرم بیدار میشه برا خودش میگه من نمیتونم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه مادرشوهر من یکی یک هزارم مامان خودم منو دختر خودش میدونست و ذره ای اهمیت بهم میداد و ارزش برام ق ...

منم اصلا خوشم نمیاد زوری تحملش میکنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

پس توقع داره ب*اشی سر جات!😐

روغن بزن اون درو

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2706