2752
2734

بچها به نظرتون یه پسر چقدر طول میکشه کسی رو فراموش کنه؟

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مهم اینه چقد وابسته بوده. همونقد که دخترا طول میکشه یکیو فراموش کنن

رابطه ای در کار نبود 

فقط یه علاقه معمولی 

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙

توی یه طنز یکی اینو پرسید پسره گفت نیم ساعت فکر کنم

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
 اگه لا .شب باشه در عرض یک روز اگه ن واقعا آدم باشه شاید دو س ماه شایدم هیچ وقت

فک کنم یک روز 

یه جوری همه دخترا خوشگل شدن که اگه بخوان فراموش نکنن خودشون ضرر کردن 

بستگی داره به اینکه چقدر عاشق و وابسته بوده ولی طول میکشه

اگه فقط یکی رو دوست داشته باشن 

به نظرم خوشگل تر قبلی پیدا کنن اون دختره قبلیه که هیچی خودشونم میتونن فراموش کنن… 

خیلی نامردن همشون…

تفاوت آقا و خانم مگه مطرحه توی این مسائل،

بستگی داره که طرف مقابل کی باشه و چقدر بینشون انس بوده باشه.

کاربر آقا / وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ/ چارچوب‌های اخلاقی و رفتاری: منطق، رعایت اصول اخلاقی، پرهیز از نگاه جانبدارانه و اظهارنظرهای متعصبانه و احترام متقابل
توی یه طنز یکی اینو پرسید پسره گفت نیم ساعت فکر کنم

فک کنم واقعیت گفته

پسرا ظاهر بینم فقط…یه خوشگل تر ببین منکر همه چی میشن

فک کنم یک روز  یه جوری همه دخترا خوشگل شدن که اگه بخوان فراموش نکنن خودشون ضرر کردن

اگه طرف عاشق باشه هیچکی چشمشو نمیگیره

واسه داشتن چیزی که تا به حال نداشتی، باید کسی باشی که تا به حال نبودی .
تفاوت آقا و خانم مگه مطرحه توی این مسائل، بستگی داره که طرف مقابل کی باشه و چقدر بینشون انس بوده با ...

اره مطرحه

پسرا وقتی یه خوشگل تر ببین راحت وا میدن حتی اگه وا ندن فکرشون درگیر میشه

به نظرم بعد یک ماه همه چیز فراموش میکنن

رابطه ای در کار نبود  فقط یه علاقه معمولی

پس خیلی زود فراموش می کنه . 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع .