2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در طول روز فقط یک ساعت آزاد بذارش

وگرنه روزگارتو سیاه میکنه

بد عادت میشه

جفت باشن بهتره،سرشون گرم میشه

فقط نر کلمه یاد میگیره

کف دریا براش بخر

خدایا شکرت واسه دلم که هیچوقت بد کسی رو نخواست🦋🌻☕️حواست باشه به کی اعتماد میکنی،شکر و نمک شبیه همن💔درحال بروز رسانی....☕️ 
2728

والا ما یساله که یه پسملشو گرفتیم 

دیروز تخم گذاشت😁 پسرم داشم صداش میکرد میگف داداشمه از دیروز میگه نمتونم بهش بگم آجی اسمشو صدا میزنه😂😂😂

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
2738
در طول روز فقط یک ساعت آزاد بذارش وگرنه روزگارتو سیاه میکنه بد عادت میشه جفت باشن بهتره،سرشون گرم ...

وای عروسم منو دیوونه کرده جوری ک دلم میخاد بفروشمش... یکساله دارمش ماده س.... الان میتونم عادتشو عوض کنم؟ هم‌ش جیغ میزنه از ته سرش میاد رو سرم میشینه منم عصبی میشم

تنها تهنا چجوری تخم گذاشته

والا خودمونم برگامون ریخته بود

پرسیدیم گفتن زیاد بهش رسیدین وغذا و عشق بهش دادید تخم مستی گزاشته

از دیروز میگم کمتر بوسش کنین

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
شوهر منم دیروز دوتا خریده بود آورد گفت سوپرایزی دارم براتون یدونش دو هفته ش هست یکیش ۴ ماهه همون دیش ...

حقیقتا همسر منم برای ولنتاین گرفته واسم چون دوس داشتم،😂😂😂❤️

2706