2733
2734
عنوان

بهترین نوع قرار گرفتن جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 32 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بهترین موقعیت یا بدترین بنظرم وجود نداره

دوستم بچش ۲۸هفته سفالیک شد ۳۶هفته بچشو بذنیا اورد دلیل اورژانسی سز شدنشم انقباض بود

ی دوس دیگمم سفالیک بود ۴۱هفته دیگه دهانه رحم‌ باز نشد بچه پی پی کرده بود سز کردن

منم بچم کلا بریچ بود و ۳۸ هفته بخاطر انقباض و ۳سانت شدن دهانه رحم،۸ روز زودتر اورژانسی سز شدم!!

موقعیت فرقی نمیکرد اما دکترم تدبیر لازم رو داشت ک وقتی انقباضمو دیذ(از ۲۸ هفته شکمم عین سنگ سفت مسشد کلااا،امپول ریه داد و پروژسترون)

حتی ۳۴ هفتم شک کردم ب کیسه اب رفتیم بیمارستان،مامای اورژانس گف ۱سانت شدی و کیسه اب سوراخه و… ب دکترم زنگ زدن بیاد عمل اما دکترم گف برو سونو و…بعدا(شب بود!!)

و الحمدلله اوکی بود اما دکترم ایندفعه ی دوز امپول ریه داد چون خطری بود من انقباض داشتم(۸روز زودترم ک شد واقعا ب لطف خدا و ب کمک دکترم دووم اورده بود تا اونموقع)

دکترت خطری ببینه اگه دکتر با تدبیریع کاری میکنه خوب پیش بره 

نوشته بودم دو روزه فهمیدم مادر میشم و من الان مادر یه دختر گوگولی ام عااااشقشممم🥰😍😍 اورژانسی سزارین شدم…مشکل جسمی اش ب کنار دارم با افسردگی پس از زایمان دست و‌ پنجه نرم میکنم🫤😣امان امان آی امان قینانالارین الینن 🤪🤪 تازه دو روزه فهمیدم دارم مامان میشم🥹 دعا کنین سالم باشه و بدنیا بیاد🌸😍
2731
عزیزم بهترین موقعیت یا بدترین بنظرم وجود نداره دوستم بچش ۲۸هفته سفالیک شد ۳۶هفته بچشو بذنیا او ...

منم یکبار الان دلم گرفت و ول کرد شاید به اندازه یک ثانیه نمیدونم انقباض یانه

زگیتی دوکس راسپاس یکی حق شناس و یکی حدشناس
زیر دلم کلا همش درد

اها. اگه گوشه های زیر دلت درد می‌کنه به خاطر بزرگ شدن بچه هست و رحم داره کشیده میشه. اماا اگه همش درد می‌کنه یه ویزیت برو پیش دکترت. مخصوصا درد زیر شکمت مثل درد پریودی باشه. 

زیر دلم کلا همش درد

انقباض کل شکمت سفت میشه(دقت کن کل شکم)

و درد باز شدن رحم هم سخته عادی نیس

بمن دو روز انگار واژنم صاعقه میزدن..تیر میکشید فک میکردم الانه پاشو بیاره بیرون

من از ۲۸ هفته انقباض داشتم هییی میرفتم بیمارستان و مطب و..

اسمس میدادم زووود دکترمو واقعا خسته کردمااا

اما انقباض دو روز اخر سخت بووود،تو هم الان مگران نباش برو دکتر و …

اما چیزی نیس نکران نباش

نوشته بودم دو روزه فهمیدم مادر میشم و من الان مادر یه دختر گوگولی ام عااااشقشممم🥰😍😍 اورژانسی سزارین شدم…مشکل جسمی اش ب کنار دارم با افسردگی پس از زایمان دست و‌ پنجه نرم میکنم🫤😣امان امان آی امان قینانالارین الینن 🤪🤪 تازه دو روزه فهمیدم دارم مامان میشم🥹 دعا کنین سالم باشه و بدنیا بیاد🌸😍
انقباض کل شکمت سفت میشه(دقت کن کل شکم) و درد باز شدن رحم هم سخته عادی نیس بمن دو روز انگار واژنم ص ...

نه من سفت نشد فقط تیر کشید یک تیر دردناکی که ناخواسته داد زدم.. ان شاء الله به خیر بگذره

خوب کاری می‌کنی نهایتش آمپول پروژسترون بهت میده. خیلی خوبه بزن حتما از زایمان زودرس جلوگیری می‌کنه.& ...

شیافش رو  روزانه دوبار داده میزنم چون سرکلاژم

شیافش رو  روزانه دوبار داده میزنم چون سرکلاژم

اره می‌دونم اونایی که سرکلاژی هستن شیاف میزنن. امااا اگه انقباض داشته باشی یا دردای پریودی یا خونریزی که تهدید به زایمان زودرس باشه آمپول میده. 

2706