2733
2739
عنوان

۴ روز دیگ زایمانمه

174 بازدید | 16 پست

یه احساس عجیب غریب دارم...دوران حاملگی خیلی بینمون فاصله افتاده...فکر میکنم بعدش هم حتما همینطوره قبل حاملگیم ولی اینجوری نبودیم..شوهرم از همه نظر سرد شده..برای شما چطور بود؟چطور درست شد؟؟

این اکانت متعلق به دو خواهر دوقلو می باشد😁..انقد ترکیدیم تصمیم گرفتیم با ی خط مشترک بیایم😐😑قل دوم تو تاریخ۰۲/۰۴/۰۳بیبی چکش مثبت شد😍قل اول۳۱مرداد۰۲شب تولد شوهرش بیبی چکش مثبت شد😁

من مجردم فقط اومدم بگم تروخدا سرزایمانت برای حاجت دل منم دعا کن مهسام ممنوم امیدوارم خودتو نی نی سالم و سلامت باشین ودر کنارهمسرت عاشقانه زندگی کنین

جنگ بلد ولی صلح طلب🤫برای رسیدن به خواستم یه صلوات بفرست امیدوارم خدا دلتوشادکنه💖

انشاالله بسلامت بغلش بگیری...زایمانت راحت باشه..فعلا فکرتو به چیزای منفی نده گلم.

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

برای منم دعا به سلامتی حاملگیمو تموم کنم و زایمان کنم، 

منم الان برا همین بیدارم ‌‌ازین فکرا دارم دیووونه میشم.

اصلا نمی‌دونم من ریخته به هم روح‌و‌روانم یا تغییراتی ایجاد شده 

تو بارداری ادم حساس میشه نگران نباش اتفاقا با اومدن بچه حال و هوای زندگیتون عوض میشه مخصوصا روزای اولش خیلی شیرینه بسلامتی زایمان کنی عزیزم تو خدا موقع زایمان برام دعا کن این ماه دیگ باردار باشم🥲🌼

من مجردم فقط اومدم بگم تروخدا سرزایمانت برای حاجت دل منم دعا کن مهسام ممنوم امیدوارم خودتو نی نی سال ...

چشم عزیزم حتما یادت میکنم

این اکانت متعلق به دو خواهر دوقلو می باشد😁..انقد ترکیدیم تصمیم گرفتیم با ی خط مشترک بیایم😐😑قل دوم تو تاریخ۰۲/۰۴/۰۳بیبی چکش مثبت شد😍قل اول۳۱مرداد۰۲شب تولد شوهرش بیبی چکش مثبت شد😁
انشاالله بسلامت بغلش بگیری...زایمانت راحت باشه..فعلا فکرتو به چیزای منفی نده گلم.

خیلی دلم میخواد اما نمیشه

2740

به سلامتی گلم زایمان کنی منم این احساسو سر بچه اولم داشتم وخیلی بعدش افسرده شدم چون بلد نبودم احساسمو بهش بگم ودرست ارتباط بگیرم الان که باهاش صحبت کردم میبینم مردا موقع بارداری خانومشون استرسشون بیشتره و اونام دچار تحولات روحی میشن البته بعضیاشون بلدن باهاش کنار بیان وچطور رفتار کنن بعضیاشونم که چه عرض کنم خیلیاشون نه😀

من لکم👩 لک یعنی قوم اصیل ایرانی👩
برای منم دعا به سلامتی حاملگیمو تموم کنم و زایمان کنم،  منم الان برا همین بیدارم ‌‌ازین فکرا د ...

ان شاءالله نینیتو صحیح و سالم و به موقع بغل بگیری...

میدونی تو حاملگی ک واقعا بخاطر هورمون ها روان آدم بهم میریزه اما شوهر من خودش علننا میگه من از همه چی سرد شدم و دیگ میلی ندارم

برای منم دعا به سلامتی حاملگیمو تموم کنم و زایمان کنم،  منم الان برا همین بیدارم ‌‌ازین فکرا د ...

طبیعیه ولی اگه بعد از بارداریم ادامه داشت حتما برو دکتر چون افسردگی بعد زایمان خیلی شایع و گاهی خطرناک❤️

تو بارداری ادم حساس میشه نگران نباش اتفاقا با اومدن بچه حال و هوای زندگیتون عوض میشه مخصوصا رو ...

ان شاءالله حتما دعات میکنم

به سلامتی گلم زایمان کنی منم این احساسو سر بچه اولم داشتم وخیلی بعدش افسرده شدم چون بلد نبودم احساسم ...

شوهر من زبونی میگه سرد شدم

شوهر من زبونی میگه سرد شدم

اونام بلاخره استرس دارن یه عضو جدید با کلی مسئولیت داره اضافه میشه درست میشه نگران نباش یه کم طول میکشه بعد زایمان بعد کم کم درست میشه اگه دیدی تنهایی نمیتونی مشاورم برو حتما

اونام بلاخره استرس دارن یه عضو جدید با کلی مسئولیت داره اضافه میشه درست میشه نگران نباش یه کم طول می ...

منظور من حتما رابطه نیست.‌درک میکنم تحت فشاره..اما دیگ یه بغل و بوس واقعا چی میشه..هعی خدا:(

2706