2733
2734
عنوان

یه لحظه بیا کارت دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 131 بازدید | 24 پست
من موندم چیزی نگفتیم که تعطیل شد چه مملکتیه اینجا برات میفرستم اها کالا مثله رو ...

آره تعطیل شد بابا...هزارجا گفتن این همون یارانه هست که کارت یارانه میخوان اگر تو بری اینو روغن برنج اینا بخری دیییگه از ماه بعد پولی بهت نمیدن باید بری کالا بخری

لیموترش با نمک هستم 🍋🧂😋(درخواست دوستی قبول نمیکنم) 
میشه تو به من بگی دقیقا چیه و چجوریه منم بفهمم؟

ببین ربط داره بخاطر همین کارت یارانه میخوان الان هم شک داری برو امتحان کن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره تعطیل شد بابا...هزارجا گفتن این همون یارانه هست که کارت یارانه میخوان اگر تو بری اینو روغن برنج ...

چه خبره و بدجنسن اینا وااای

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2731

تاپیکتون تعطیل شد اومدم بگم ممنون از اینکه گفتین یه بنده خدا پیگیر بود اول رفتم یک تاپیک توضیحاتو دادن اما با تاپیک شما بهشون گفتم مراقب باشند بیشتر تحقیق کنند بازم ممنون از این اطلاع رسانی که کردین 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
تاپیکتون تعطیل شد اومدم بگم ممنون از اینکه گفتین یه بنده خدا پیگیر بود اول رفتم یک تاپیک توضیحاتو دا ...

خواهش میکنم خخخخ