2733
2739

چند وقت دیگه عروسیمه ولی هنوز موفق نشدم گیفت انتخاب کنم🤧

شما جام بودین چه نوع گیفتی انتخاب میکردین

من الان چند تا عکس میزارم نظرتونو بگین راجع بهشون🥰🤧

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

راستش نمیخوام گیفت بخرم عروسی ام نزدیکه 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

بستگی به علایق خودت و آقا داماد هم داره

مثلا عروسی آشناها مون عروس خانم از مجردی عاشق گل و گیاه و مخصوصا کاکتوس بود

به همه گلدون طبیعی کاکتوس هدیه داد 

با آمدنت هستی من کامل شد❤️جادوی طلسم دیوها باطل شد❤️در نقش فرشته انتخابم کردند❤️خندیدی و سوره ی علق نازل شد❤️من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️انگار که من آدم دیگر شده ام❤️در نقش جدید مهربان تر شده ام❤️امروز تمام سخت ها آسانند❤️می گفت فرشته ای که مادر شده ام!
راستش نمیخوام گیفت بخرم عروسی ام نزدیکه 

چرا

1
5
10
15
20
25
30
35
40

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم نخریدم 

من خرج الکی میدونم راستش 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
بستگی به علایق خودت و آقا داماد هم داره مثلا عروسی آشناها مون عروس خانم از مجردی عاشق گل و گیاه و م ...

چجوری باید پخششون کنم؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706