2733
2739
شوهریکی ازدوستام پاژن خریده بودمنم همش توذهنم تکرارش میکردم اخه اسم این ماشینارونشنیده بودم توخانواده مادرشوهرم باذوق گفتم فلانی واژن خریده.رنگ شوهرم قرمزشدبرادرشوهرمم خودشوب نشنیدن زدورفت
خداجوونم مراقب عشقم باش💝خدایاشکرت بخاطرهمه چی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
خانوادگی رفته بودیم عید دیدنی. بعد این شوهر خواهرشوهرم خیلی شوخ و بانمکه.دختر جاریم براش دستمال آورد اونم اومد تشکر کنه زد به مسخره بازی گفت دستتون درد نکنه ان شاءالله شب عروسیتون دستمال بیارم برات بنده خدا قصدی هم نداشتا.ولی گند زد. و سکوتی عجیب همراه با پوزخند همه جارو فراگرفت
من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
2740
من تًو دوران دوستی واسه سوهرم کلاس گذاشتم دست پخته خیلی خوبه حالا اون موقع هیچی بلد نبودم ...گفت من عاشق باقالی پلو با ماهیچه ام...گفتم وایییی من درست میکنم دستاتو میخوری...بعد یه روز گیر داد درست کن واسم بیار...من هم که بلد نبودم یه رستوران هس غذاش خیلی مزه خونگی میده طرف بردم گفتم دو پرس باقالی پلو بکشه توش...بعد بردم خورد کلی تعریف و من کلی کلاس و منت گذاشتم بعد از ناهار رسید رستوران رو تًو کیفم دید...واییییی
2706