2737
2734

یه سوال دارم

♥️تا شدم بى خبر از خويش خبر ها دارم بى خبر باش كه خبر هاست در اين بى خبرى♥️😻براى سلامتى نى نى تو دليم و باباش دعاااا كنين برام♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم سوال  دارم    پدر کچل و مادر  با موهای کم پشت   بچه  چی میشه   ...

بیست و پنج درصد احتمال طاسی در دختر هست اگر مادر ژن طاسی داشته باشه اما پسرها طاس میشن 

جان جهان دوش کجا بوده ای * نی غلطم در دل ما بوده ای     منظورم از جان جهانم همون خداونده 
2738
بیست و پنج درصد احتمال طاسی در دختر هست اگر مادر ژن طاسی داشته باشه اما پسرها طاس میشن 

اوهاااا کمر علم ژنتیک شکست 

عزیزم اون که تو کتاب میگفتن اگر پدر طاس باشه مادر سالم با فلان احتمال بچه ها طاس میشن به اینصورت بود که ژن طاسی کشف شده بود تو خانواده هر طاسی که ژنتیکی نمیشه و اینکه باید ببینی طاسی وابسته به جنس هست یا نه همه اینا آزمایش کاریوتایپ میخوااااد

میشه رفت  ازمایش داد؟

اره با ازمایش میشه فهمید ولی کسی واسه این موارد نمیره ازمایش بده

با رسم شجره و اینا میزان احتمالات رو بهت میگن

چون باید دید تو نسل های قبلی این فرد خانم و اقا طاسی به چه صورت بوده و بچه هاشون رو طی نشل های مختلف بررسی کرد تا به جواب مورد اطمینان تری رسید 

صرفا با این زوج جواب خیلی مشخص نیست

اوهاااا کمر علم ژنتیک شکست  عزیزم اون که تو کتاب میگفتن اگر پدر طاس باشه مادر سالم با فلان احت ...

بله درسته من در صورتی گفتم که ژن طاسی باشه و خودتون بهتر میدونید طاسی از جمله ژنهایی هست که تحت تاثیر جنس هست و در مردان به صورت غالب بیان میشه به خاطر تاثیر هورمونهای مردانه اما در خانمها غالب نیست 

جان جهان دوش کجا بوده ای * نی غلطم در دل ما بوده ای     منظورم از جان جهانم همون خداونده 
2706