2752
2734

ببخشید تاحالا کسی از شما عزیزان کیست شکلاتی داشته اگه اره چجوری رفع شده میشه بیاین🥺 

الحق که هیچ چیزی جز عشق و محبت "زن"رو زیبا نمی کنه :)🌱
نداشتم عزیزم  کیست شکلاتی باید بری دکتر بهت دارو بده

رفتم عزیزم سه تا دکتر 💔گفت درمانی نداره هرکار کنی درمیاد و جلوی بارداریتو میگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
رفتم عزیزم سه تا دکتر 💔گفت درمانی نداره هرکار کنی درمیاد و جلوی بارداریتو میگیره

خدا بهت کمک کنه گلم 

میشه بگی کیست شکلاتی چی هست؟؟علایمشم اگه اذیت نمیشی میگی؟

درمان گیاهی هم نداره  طب سنتی رفتی ؟

رفتم گفت داروها از ۴ تومن شروع میشه تا ۱۲ میلیون منم ندارم اینقدر واقعا حقوق همسر کفاف زندگی رو نمیده فقط میره روقسطا💔

خدا بهت کمک کنه گلم  میشه بگی کیست شکلاتی چی هست؟؟علایمشم اگه اذیت نمیشی میگی؟

عزیزم من یه کیست داشتم اولش معلوم نشد شکلاتیه دکتر دارو داد گفت رفع میشه بعد این ماه پریود نشدم و با کلی ذوق فک کردم باردارم بعدش رفتم دیدم کیسته بزرگتر شدا و گفت کیستت شکلاتیه شکلاتی معمولا گم نمیشه اذیت میکنه مث بارداری میمونه حالت تهوع ویار معده دردم داشتم کمر درد و دردای پریودی ولی داروهامم میخورم هنوزم پریود نشدم حالم خیلی بده مگه من چند سالمه😭💔

رفتم گفت داروها از ۴ تومن شروع میشه تا ۱۲ میلیون منم ندارم اینقدر واقعا حقوق همسر کفاف زندگی رو نمید ...

اخی عزیزم چه بگم 

من  کیست عادی داشتم برا تخمدان

با کلم بروکلی  از بین رفت 

اینو نمی‌دونم چی بگم 

اخی عزیزم چه بگم  من  کیست عادی داشتم برا تخمدان با کلم بروکلی  از بین رفت  ا ...

ان شاءالله هیچکس دچارش نشه عزیزم برای من کتابم باز کردن میگن جادو کردن بچم نشه خدا بزرگه چی بگم💔دکتررگفت اگه میخوای باردار شی باید عملش کنی باردار شی بعد دوباره درمیاد💔

توروخدا برام دعاکنین 

عزیزم من یه کیست داشتم اولش معلوم نشد شکلاتیه دکتر دارو داد گفت رفع میشه بعد این ماه پریود نشدم و با ...

درمان میشی عزیزم.تواین دوره زمونه علم اینقد پیشرفت کرده 

ان شاالله هم باردارمیشی هم کیستت خوب میشه

درمان میشی عزیزم.تواین دوره زمونه علم اینقد پیشرفت کرده  ان شاالله هم باردارمیشی هم کیستت خوب ...

فقط این کیست خوب بشه خیلی سخت از کمر درد هرروز دارم جون میدم خسته شدم