2752
2734
عنوان

تخفیف برای ولنتاین

102 بازدید | 18 پست

خانما طراحی چهره سیاه قلم انجام میدم ب مناسبت ولنتاین تخفیف گذاشتم ظرفیت محدوده اگر قصد سفارش دارید زودتر اقدام کنید 

میدونید که هنر دست خیلی ارزشمنده و اگه طبق اون بخوایم قیمت بدیم خیلی بالاتر از این حرفا میشه🙂

ولی شما میتونید با یه قیمت مناسب طراحی چهره عزیزانتون رو بهشون هدیه بدین که خیلی قشنگ و ماندگاره 

حتی میشه چهره ی کوچولوهاتون روسفارش بدین برای اتاقشون ک خیلی جذاب میشه 🥺 

برای دیدن نمونه کار بیشتر و دریافت قیمت پیام  بدین❤

نمونه کار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزم میشه قیمت بدید

تک چهره سیاه قلم با تخفیف 👇

تومان  A4    =       180

تومان  A3   =      250

تومان  A2    =      500 

هزینه دو چهره دوبل میشه 

هزینه بسته بندی و ارسال ب کل کشور 50 تومن 

تحویل کار در تهران حضوری میباشد و هزینه ی پست ندارد❤

وااای چقدر قشنگگگ 

من ولنتاین کادو گرفتم ولی برای تولدش احتمالن این کار و انجام بدم اتفاق ی چیز خاص هم میشه 😍😍😍 

هر وقت پیام بدم انجام میدین برام ؟؟!  

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔
وااای چقدر قشنگگگ  من ولنتاین کادو گرفتم ولی برای تولدش احتمالن این کار و انجام بدم اتفاق ی چی ...

قربونت برم اره عزیزم فقط به این ایدی تو تلگرام پیام بدین(fawti_77@) ❤

چقدر خوبه  چند روزه اماده میشه کجا میشه نمونه های دیگه کارتون رو دید ؟ فقط پرتره کار می کنین ؟

ممنون ❤

معمولا بین یک هفته تا ده روز اماده میشه 

بین ایدی توروبیکا یا تلگرام پیام بدین که نمونه کار بفرستم

(fawti_77@) 

2706