2733
2734
عنوان

کیا با کالا برگ خرید میکنن

1101 بازدید | 104 پست

سلام ی سوال خانما من ماه قبل برا اولین بار با کالا برگ خرید کردم تقریبا هیجدهم اینا خرید کردم با کالا برگ بعد بیستم یعنی دوروز بعدش باز یارانمونا ریختن برامون الان میگن چون اون. ماهه پول ریختن و گرفتین این ماه دیگ کالا برگ شارژ نمیشه براتون 

آخه فروشنده گف چون باراوله باز یارانتونا میریزن پس چرا میگن کالا برگ این ماه شارژ نمیشه کسی سر در میاره؟ 

اره کل قیمت رو باید بدی فقط با کالا برگ حالت نسیه هست اولش یک مقدارمیدی فک میکنی ارزون ترشد بعد ماه بعد بقیه پولش رو از یارانت باهات حساب میکنن 

طرح مسخره خوب وقتی ماه بعد یارانه نداری چه فرقی کرد دیگه 

اره کل قیمت رو باید بدی فقط با کالا برگ حالت نسیه هست اولش یک مقدارمیدی فک میکنی ارزون ترشد بعد ماه ...

ن من یارانمون 800 بود ک با کالا برگ اندازه 1200 خرید کردم کامل بعد چن روز باز یارانه ریختن 900 یعنی الان این ماه ن یارانه داریم ن کالا برگ؟ ب امید کالا برگ بودم من وسیله هام ته کشیدن😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من هیچی از این کالابرگ سرم نیمشه .اصلا هم خرید نکردم فقط دیروز سه پیام دیدم از کالابرگ 

که گفته بود این ماه ۲۲۰ میاد روی کالابرگ 

یعنی میتونی این ماه به ازای هر نفر ۲۲۰ بیشتر خرید‌کنی‌.

بچحالا سوالم اینه 

ما پنج نفر هستیم 

میشه من برم یک میلیون و ۲۰۰مثلا از این کالا برگ خرید کنم بقیه رو پول نقد بگیرم ؟

از بازار شما رو دانلود کن بعد با مشخصات سرپرست خانوار وارد شو قسمت اعتبار میزان اعتبارت رو نوشته اگه اعتبار باشه میتونی خرید کنی به حرف هیچکس هم اهمیت نده اگه اعتبار هم نباشه چند روز یکبار چک کن 

من هیچی از این کالابرگ سرم نیمشه .اصلا هم خرید نکردم فقط دیروز سه پیام دیدم از کالابرگ  که گفت ...

فک‌کنم هر چقدر خرید کنی این‌ماه یارانه برات واریز میشه ماه بعد از یارانه کم‌میشه 

ن من یارانمون 800 بود ک با کالا برگ اندازه 1200 خرید کردم کامل بعد چن روز باز یارانه ریختن 900 یعنی ...

فکز کنم که هر ماه میتونید کالابرگ بگیرید .اون ۹۰۰ هم دائمی هست شما از حالا بجای ۸۰۰یارانه ۹۰۰میگیرید .

من هیچی از این کالابرگ سرم نیمشه .اصلا هم خرید نکردم فقط دیروز سه پیام دیدم از کالابرگ  که گفت ...

نمیدونم فک نکنم باید کل یارانه و خرید کنی دیگ نقد نمیتونی بگیری 

بچه ها درسته قراره سی ام به سی ام یارانه ها واریز بشه؟

یعنی این ماه بیستم واریز نمیشه؟

درخت از ریشه آب میخوره🌳🌴                                        انسان از قلبش❤️❤️
2706