2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبی شلغم من دکترم گفت جمعه برم بیمارستان

وای منم ۴شنبه پنج صب باید بیمارستان باشم😭😭😭

استرس داررم در حد تیم ملی

من خودکشی نمیکنم اما،اگ ی ماشین با سرعت نور بیاد سمتم،،قدم از قدم ور نمی دارم...
وای منم ۴شنبه پنج صب باید بیمارستان باشم😭😭😭 استرس داررم در حد تیم ملی

من جمعه ۸ صبح، اتفاقا پیش خودم می گفتم شلغم چرا نمیاد بگه زمان دیر می گذره

من میام میبینم بچه ها دیگه مثل قبل فعال نیستند منم میرم

2728
من جمعه ۸ صبح، اتفاقا پیش خودم می گفتم شلغم چرا نمیاد بگه زمان دیر می گذره من میام میبینم بچه ها دی ...

استرس نداری؟

سز میشی دیگه؟

من خودکشی نمیکنم اما،اگ ی ماشین با سرعت نور بیاد سمتم،،قدم از قدم ور نمی دارم...
2738
استرس نمیشه گفت بیشتر ناراحتم که داره تموم میشه بارداریم   نامه سز بهم نداده شلغم دکترم، گفت ب ...

من خیلی میترسم از عمل😞😞

خیلییییییی ها

استرس داره خفم میکنه😔

کاش یکم عقب میافتاد

من خیلی میترسم از عمل😞😞 خیلییییییی ها استرس داره خفم میکنه😔 کاش یکم عقب میافتاد

وای شلغم کلی خندیدم به حرفت بابا تا چند روز پیش چه کنم چه کنم زود بگذره ات روی هوا بود که

مگه تجربه سز نداری یک بار؟ همه چی عالی پیش میره شک نکن

شلغم یک تاپیک بزن در مورد تجربیات روز قبل سزارین و روز اول، اینکه چی بخوری شب قبل یا روز اول چه کاری انجام بدی یا چیا رو رعایت کنی اوضاع بهتر پیش میره، ثوابم داره منم استفاده میکنم  

سلام.شلغم جون  نگران نباش انشالله زایمانت خوب پیش میره.

دلنیا جون فک کنم مربا باشه.

میگن شبا ، فرشته ها از آرزوی آدما ، قصه میگن واسه خدا , خدا کنه همین حالا رویای تو گفته بشه پیش خدا
بچه ها بعد از شلغم و من نوبت کیه؟

مربا😐

بدش وروجک،بدش صبا

😭😭😭من فردا پنج صب میرم دعاااااا کنین زنده بیرون بیامو بچم سالم باشه😐

2706