2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بست لیدی و خرسی و دختر ابان شماها ک هفته تون بالاتره ساک بیمارستانو بستین؟

اگه اره چیا گذاشتین ب مام بگین

من خودکشی نمیکنم اما،اگ ی ماشین با سرعت نور بیاد سمتم،،قدم از قدم ور نمی دارم...
2731
بست لیدی و خرسی و دختر ابان شماها ک هفته تون بالاتره ساک بیمارستانو بستین؟اگه اره چیا گذاشتین ب مام بگین

نه گلم ..من هر چی خریدم همینطوری پرت کردم تو اتاق خخخخخ.هنوز تخت نگرفتم که بچینم...فقط اینکه2دست لبای واسه جوجه، مای بی بی، شیشه شیر و پستونک.پتو واسه اوردنش...واسه خودتم یه دست لباس ، شورت، نوار بهداشتی، وسایل ارایش.خخخخخ.تا اینجا میدونم فقط.

2738

من امروز رفتم تخت و كمدشم گرفتمم

ولي ٢٤ام ميارن😔

تا اونموقع وسايل بچم بقول ليدي پرت شدست تو اتاق😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بچه ها اين تاپيكو نگه دارين بعد زايمانم ايشالا نكات ني ني داريو بيايم بگيم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
بچه ها یاداوردی این اعدادفقط مقایسه تو ذهن ادم میاره  و بدتر باعث نگرانی میشه..الان ان تی و ان بی دختر ابان از من کمتر هست من استرس گرفتم.خخخخخخخ.والله به خدا.

اتفاقا واسه من کمه من استرس گرفتم   نگیم بهتره   

اوهوم،منم دوس ندارم ولی رسم ما اینجوری نیس ما ۱۰ام بچه رو جشن میگیریمو همه میان سیسمونیشو نگا میکنن متاسفانه رسمه و "باید" داره

عیب نداره شلغم جون 

به ماهم باشه میخوان همه جشنهارو بگیرن اما منو همسرم زیربار نمیریم 

خودتو ناراحت نکن خوش بگذرون

آغوش تو که باشد... خواب دیگر بهانه ای برای خستگی نیست و تپش های قلبت می شود لالایی کودکانه ام ... کنارم بمان... میخواهم صبح چشمانم در نگاه تو بیدار شود
اتفاقا واسه من کمه من استرس گرفتم   نگیم بهتره

فك ميكنم كمتر باشه بهتر ه ديگه نه ؟؟؟

اااااي باباااااا مممنم استرس گرفتممم

خونه مامانمم برم خونم ببينم چند بوده

سلامبچه ها من امروز رفتم دکتر طبق معمول هر چی گفتم دکترم گفت مهم نیست، حساس شدم به این کلمه، خخخخاول هفته 30 هستم و کل اضافه وزنم تا امروز 6 کیلو هست،چند نفری هم امروز بهم گفتن حامله ای؟شکم نداری که، حالا من شکم دارم ها ولی مردم نمیدونم چرا نمیبینند، روی این جمله شکمت کوچیکه هم حساس شدم، وزن پسرم کامل نرمال بوده تا حالا تو سونوها، حالا 3 شنبه یک سونو دارم که باید انجام بدم البته با کمال تعجب 1.5 کیلو نسبت به ویزیت قبل کم کردم

ستیا جون والا شکم منم هرکی میبینه میگه کوچیکه موندم چرا به چشم نمیاد توجه نکن

چرا وزن کم کردی؟

آغوش تو که باشد... خواب دیگر بهانه ای برای خستگی نیست و تپش های قلبت می شود لالایی کودکانه ام ... کنارم بمان... میخواهم صبح چشمانم در نگاه تو بیدار شود
2706