2752
2734
عنوان

مسافرت زوری😭😭

127 بازدید | 9 پست

این چن روز اخرهفته ک تعطیلیه شوهرم میگه بریم مسافرت اصفهان.بعد میگم خب ی هتل یا سوئیت اجاره کنیم بعد میگه نه بریم خونه خالم بمونیم.بعد من اصلااا خالشو ندیدم.ی دختر مجردم توخونه داره خالش اینو همههه میدونن که پوشش اصلا مناسب نیست دختره.حالا من موندم چجوری شوهرمو منصرف کنم هرچی میگم ی حرف دیگه میزنه ک نه بابا اینجوری نیستن باید بریم خونشون😭😭😭😭😭اقااا من راحت نیسم چ غلطی کنم

منی که هر هفته شاهد پوشش نامتاسب جاری هستم به شوهرمم میگم باور نداره 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

حالا ی روز برو اگه بهت بدگذشت تو دیوار بزن خونه میاد اجاره کن...الکی هم دختر بیچاره راقضاوت نکن.

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منی که هر هفته شاهد پوشش نامتاسب جاری هستم به شوهرمم میگم باور نداره 

اصلا کاری با دختر خالش ندارم بخدا پوشش اون ب من ربطی نداره.ولی من اصلا تاحالا ندیدمشون چجوری برم خونشون بمونم اصلا راحت نیسم

2731
حالا ی روز برو اگه بهت بدگذشت تو دیوار بزن خونه میاد اجاره کن...الکی هم دختر بیچاره راقضاوت نکن.

خب مشکل اینه نمیخواد خونه اجاره کنه میگه حتتتتتما باید بریم اونحا بمونیم.من اصن کاری با دخترخالش ندارم ب من ربطی نداره هرجوری ک هست من راحت نیسم بخدا روانیم کرده انقد چند روزه بحث داریم

خب مشکل اینه نمیخواد خونه اجاره کنه میگه حتتتتتما باید بریم اونحا بمونیم.من اصن کاری با دخترخالش ندا ...

توکه اخرش مجبورمیشی و میری پس کج خلقی نکن ....باهاشون گرم بگیر و راحت باش، بالاخره که باید اشنا بشید ...اونجا اگه سختت بود خودت ی خونه بگیر بگو من میرم چون معذبم توهم بمون پیش خانوادت ....

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
باید بگی تو خانوم نیستی! خالت و دخترش اذیت میشن ! مهمون وقتی از یک روز بگذره عذاب آوره وجودش.

میگه حالا اوناعم بیان تهران میان اینجا فامیل واس این وقتاست مهمونشونیم مجبورن تحمل کنن

میگه حالا اوناعم بیان تهران میان اینجا فامیل واس این وقتاست مهمونشونیم مجبورن تحمل کنن

بگو نه! منم دوست ندارم مهمون بیاد زیاد بمونه!

نه میرم نه دوست دارم کسی بیاد خونم!

بگو من اینجوری راحت نیستم اگر میخوای خودت تنها برو