2733
2734
عنوان

تجربه از خرید سیسمونی

319 بازدید | 11 پست

خانومای خوشگل از تجربیاتتون از خرید سیسمونی بگید اگه با تجربه الان میخواستین خرید کنین چه چیزایی رو میخریدین و چه چیزایی رو نمیخریدین

نظرات همه رو میخونم ممنونم از راهنمایی تون❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻

هیچی جز یه ننو و کریر و ساک و وسایل ضروری نمیخریدم 

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هممممه چی لازمه همه گفتن کالسکه نگیر به شددددت لازمم شد حتی تو خونه تو اتاق بدرد خورد بچه سه ماهش بود رفتم خریدم 

مینی واش اتفاقا خیییلی خوبه گهواره همه چی بخر فقط تخت و چیزایی که بدرد سه چهار سالگیش میخوره رو میتونی بعد بخری بنظرم وسایل مورد نیاز نوزاد و همه شو بخر وگرنه کمر درد میگیری و به هیچ کاری نمیرسی

2731

من همه چی خریدم سه تا بچه پشت سر هم بزرگ کردم 

ولی روروک  اصلا استفاده نکردم بچه هام دوست نداشتن 

آغوش خریدم اصلا استفاده نکردم 

فرش بازی اصلا استفاده نکردم 

ماشین لباسشویی کودک اصلا به کارم نیومد 

گهواره به شدت استفاده کردم 

کالسکه رو به شدت استفاده کردم 

سرهم سایز کوچولو خیلی زود کوچیک شدن 

لباس سایز صفر اصلا به کارم نیومد خیلی زود کوچیک شد

عزیزم پسر خواهرت تا چند سابگی کتک میخورد؟ 

وای نه همیشه کتک نمیخورد😄شاید کلا دو یا سه بار خواهر زدش اون خیلی خیلی شیطون و بیش فعال بود غیر قابل کنترل اصلا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
وای نه همیشه کتک نمیخورد😄شاید کلا دو یا سه بار خواهر زدش اون خیلی خیلی شیطون و بیش فعال بود غیر قاب ...

خخخخ

ای جانم

عزیزم میشه یه راهنمایی بکنی من را درباره پوششم؟ 

بهت درخواست دادم

کالسکه خارجی بگیر و اینکه تو حالت بسته کم جا بگیره بتونی با ماشین ببری اینور اونور

قنداق سوییسی تشک گارد دار نگیر

سایز صفر و یک زیاد نگیر 

لباس واسه اول کار جلو دکمه دار بگیر راحتتره پوشوندنش

زینک اکساید فیروز بگیر واسه ادرار سوختگی 

تخت نگیر فقط کمد بگیر

روروئک بگیر

لباس زیاد نگیر بزار به فصل به وزن نوزادت بگیر

کاپشن سرهمی نگیر بچه توش نمیمونه

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت
کالسکه خارجی بگیر و اینکه تو حالت بسته کم جا بگیره بتونی با ماشین ببری اینور اونور قنداق سوییسی تشک ...

ممنونم واقعا🙏🏻🙏🏻نظراتتون چقدر شبیه خودم بود❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم واقعا🙏🏻🙏🏻نظراتتون چقدر شبیه خودم بود❤️

خواهش میکنم

عجله نکن واسه خرید بزار بچه بدنیا بیاد هرچی احساس کردی نیازته بخر

مخصوصا لباس کم بخر بزار وزن و قد بچت معلوم بشه بعد به فصل بخر 

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت

اگه اهل پیاده روی نیستی و  مثل من تا سره کوچه هم  با ماشین میری کالسکه نگیر... کریر به درد من نخورد دخترم میرفت توش گریه میکرد شدید ... از این ننو سنتی ها حتما بگیر من تخت پارک گرفتم ولی اشتباه کردم این نتو ها برای کولیک  و رفلاکس بهتره ‌‌....شیشه شیر اونت بگیر عالیه ...صندلی ماشین لازمه ... روزوئک برای من عالی بود دخترم فقط تو اون میشست ....الانم که بیست ماهشه گزاشتم تو حموم و و میبرم حموم میزارمش اون تو تا خدایی نکرده از دستم لیز نخوره ... خشک کن بگیر...لباس هم تا سایز دو بگیر تا بدنیا بیاد ببینی   تپلی هست یا نه ... 

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج..