2733
2734

ما تو شهر کوچکی هستیم و همه همدیگه رو میشناسند برادر من با یه پسری دوست بود که ایشون یه خواهری داشتند که سه چهار سال از من کوچکتر بود و مجرد و یه دفعه ای این دختر به من نزدیک شد و خیلی پیله بود اینقدر پیام میداد ادعای دوستی میکرد جایی منو میدید هم خودش هم مامانش میومدن پیشم ،تا اینکه همه میگفتن چیه نکنه داداشت اینو میخواد و منم بهم بر میخورد و با خودم میگفتم نکنه نقشه برا داداشم داره چون من به عنوان عروس یه درصد هم قبولش نداشتم نه خانواده داشت نه قیافه داشت نه ادب و همش همه رو مسخره میگرد خلاصه دو سالی دوست بودیم و من رابطم رو کمتر کردم ،بعدش من شنیدم که با برادر شوهرم دوسته بهش پیام دادم که 

که؟

۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 👈وزن شروع:56/700 💓وزن هدف:65 💚۱۴۰۳/۰۲/۲۱👈وزن فعلی:۵۸/۰۴💛۱۴۰۳/۰۲/۲۸👈وزن فعلی:۵۸/۱۸🧡۱۴۰۳/۰۳/۰۴👈وزن فعلی:۵۸/۲۲🌼چرا چاق نمیشممممم🥴💔 مانده تا وزن هدف 👈۶ کیلو و هفتصد😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فلانی تو با برادر شوهر من دوستی چنان انکار کرد و جون داداشش قسم میخورد جون مامانش قسم که اصلا و ابدا و همون روزا برا من ثابت شدکه اینا با هم رابطه دارند حتی گاهی میومده با برادر شوهرم خونه من و من دیگه هیچی بهش نگفتم و کلا قطع رابطه شدم الان برادر شوهرم یه هفته ای هست رفته خواستگاریش

از الان معلومه چقددددر عفریته س 

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇
فلانی تو با برادر شوهر من دوستی چنان انکار کرد و جون داداشش قسم میخورد جون مامانش قسم که اصلا و ابدا ...

عزیزم ترسیده اینم خراب کنی😆

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2706