2733
2739
عنوان

↩ اخبـــــار نی نی سایـــت ↪

| مشاهده متن کامل بحث + 58010 بازدید | 913 پست

📖بخش سوم:عکس بازی

💌از سری تاپیک های پر بازدیدِ همیشگی،تاپیک های عکس بازی... ولی والا‌نشنیده بودم،عکس از    داخل یخچال ،جایی گذاشته باشن،که خب نی‌نی سایت ابداعش کرده دیگه...😊  

💌ویه عکس بازی دیگه،عکس بچگی‌هاتون😊

بفرمایید👇

اینجا عکس ها تون رو بذارید،چهره ی بزرگیاتون‌ ‌رو که نمیبینیم 😖،لااقل بچگی‌تون‌رو‌ببینیم، و الان‌تون‌رو تصور کنیم.😆

💌بانو‌فلانی هم،تاپیک جالبی زدن،که عکس ها و اخبار مربوط به هنرمندان رو میگذارن،بفرمایید  

این تاپیک .....📣هنرمند دوست ها بدووویین

💌راستی 📣📣📣مسابقه ی عکس

بهترین سرآشپز  هم برگزاره...جایزه م داره😆😆

جانمونی ماشالا👏👏👏

📖بخش چهارم:تاپیک های مربوط به نی نی

💌اولی ش عکس یهنی نیِ نازه

.. دختر  بانو‌ ساناز ۸۱۴۸ هزااااار ماشالا بهش...

💌بعدی ش خبر عجیب پیدا شدننی نی زنده تو رودخونه ست.. خدا جونم حکمت و رحمت و‌قدرتتو شکر🙏

💌آقا ولی این دیگه‌نوبره...محشره...  فاز از سرت میپره...آخه اینا اسمن؟؟! چجور  اسامی عجیب

و غیرقابل هضمی هستن ؟؟!!! واه واه😄

💌ولی اینو حال کردم باهاش... نی نی ریزه میزه...ناقلا و عزیزه...دستبند مامانش رو...انداخته زیر میزه؟ 

😂 طفلک بچه میخواد شکوفا بشه خب... چه اشکال داره،دستبند مامانشو گم و گور کنه...😆😆 یه روزی که پیدا میشه مامانه کلی ذوق‌میکنه ...واسه همینه بچه قایم‌کرده خووووب ،📣مامانش،📣قدرشو بدون میخواد سوپرایزت کنه 😍😂 بیاید👈  اینجا

💌حالا ما اینقدر،عرق جبین ریختیم زحمت کشیدیم،..اشتباه کردیم😉،تجربه هامون‌رفته بالا....به‌بچه هامون‌نگییییم؟! حیفه ها...باید سینه به سینه‌ منتقل  بشه 😄..گرچه‌بعیده بچه ها بهش عمل کنن، ولی بیاید بگید از👇

درس زندگی به بچه هاتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

💌اینم تجربه ی  اسکن کلیهکودک ...   بخونید،به کارتون‌ نیاد ایشالا ولی دونستنش لازمه...

💌الان تو  این تاپیکواین یکی اگه رفتین... برنگردینا...به یک باره از همونجا برید تو افق محو بشید..بس که فاجعه باره...یه سطل آشغالم دم دستتون باشه،بس که تهوع آوره😣... جا داره بگم« به کجا داریم میریم»

همه چیزهایی که،همین« نسل قبل»، حتی روشون نمیشد درباره ش حرف بزنن... حالا براش جشن میگیرن ،دورهم میشینن راجع به 💩 و پِری  صحبت میکنن😲😷 کیکشم میخوررررن اه😛...

💌گفتم،«نسل قبل»،بیاین خاطره بازی با دهه شصتیا و دهه هفتادیا. بچه های قدیم😆 ...خوش میگذره،منزل خودتونه،😂 بفرمااااایید

📖بخش پنجم:درد و راهکارش😂

💌بله....شنیدین‌یه مریضی جدید اومده تو‌نی‌نی سایت😨ممکنه مسری باشه هااااا... مواظب باشین...یه عزیزی  مو دردگرفتن....برای راهنمایی شون‌ بشتابید...😄

💌وااااااایی خسته شدم.... دستم عرق کرد بس که نوشتم....راهکاری برای کم شدن تعریق دست دارین؟؟ جدی دارین؟؟!! خدا خیرتون بده بفرما  اینجا  بگید یه ملتی مشکلشون حل بشه... اجرت با خدا ‌‌خواهرم😀

📖بخش ششم: ‌متفرقه 😉

💌اولا که خجالت نکشید،بیاید اعتراف کنید کدوم درس ها رو  تجدید شدید...😎😎

ها؟😐....کی؟😕....من؟ نه بابا من همیییییشه بیییییییست....مدیونید فکر کنید برا پُز دادن میگما....والا😒

💌در ضمن سلامتی خوووووب نعمتیه،اینقدر خوووووبه که گاهی یادمون میره هست و بودنش جای شکر داره... شمام لطفا 👇 مراقب سلامتی تون باشید

💌حرف مرگ شد....زبوووونم لااااااال😆اگه بفهمین امروز میمیرین  چیکار میکنین؟

_دختره ی پررو...حرف دهنتو «ببند»😆😠 زبونتو گاز بگیر...دختره ی چش‌سفید....برووووو برووووو پی زندگیت😂😂😂😂

2728

💌ماجراهای همسایه ها هم که خاصه ....یکی‌شونم که‌پر بازدید بود... 👇👇

همسایه جان لباس بپوش خب
💌راستی...دیگه مغزم نمیکشه... بیاید اینم‌بخونید...تاپیک ها....۲۰سال بعد

💌خدا کاراگاههای سایتو‌حفظ کنه... واقعا خسته نباشن...... میگم مدیر سایت حقوقشون ‌رو‌ ببره بالا😂😂😂👇👇👇

کاراگاهان

مچ گیری

من‌به‌رحمت ایزدی‌پیوستم😵 ....روحم‌شاد....میخواین‌روحم رو‌ شاد کنید بفرمایید    

اینجا..ازم تعریف کنید و پیشنهادی دارید بگید ((تو تاپیک خبر پست نذارید))...نبینم انتقاد کنیدا من بی جنبه م....روحم آزرده میشه شب میاد به‌ خوابتون👹👹

عزت زیااااااااد😣🙇

برای شادی روح تازه درگذشته.....صلوااااااات😣

سلام و بازم صد سلام🙌 دومین تاپیک خبریِ،نویسنده ی جدید،silent_writer این هفته،خیلی خبرها بوده،هم خو ...

وای چه قشنگ😍چه خبرای خوبی...به همشون تبریک میگم😘

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
یه تاپیک هم عین همین محبوبه داره چهارشنبه ها خبر می زاره این دو تا تاپیک یکی هست? یعنی به هم ربط دار ...

بله عزیزم همین تاپیکه

بخاطر جذاب شدن کار تصمیم گرفتم نویسنده ها چرخشی تغییر کنن😉

بفرمایید یه   فنجون خبررر داااغ😊😊

سلام خدمت همه ی شما خوبان غیر از یکیتون که باهاش قهرم، بعله باخودخودتم! ...😒

میبینم که اوضاع بروفق مرادِ، سایت دلخواه همه شده ورونق گرفته😉

حتی مسابقه م گذاشتن، هرچند این مسابقه به دلیل عدم حضور بنده به کل ازاعتبارساقط هست!!برندگانشم بیخود خوشحال نباشن، که اگه من میبودم عمرا رای میاوردن!!! یه چنروزی کمتر سرزدم اینه که جاموندم 😕

یکی نیست بگه اون غذای نپخته و بی رنگو روی paris چطور جزو برنده ها شده؟

بازم مسابقه درشرایط عادلانه برگزار نشد، منکه اعتراض دارم باید واسه من پیغام میزاشتن که بیام شرکت کنم:(، پاریس با اون موهاش رای اورد!! من به این خانومی  اول نمیشدم دوم روشاخش بود😆

برندگان مسابقه آشپزی

🌍🌍🌍🌍

خبر مهم اینهفته مربوط به زایمان یه کاربر عزیز هستش که ۹ماه ازگار خواب و خوراک ازما گرفته، دهنمون به معنی کلمه سرویس شدبا انواع واقسام تاپیکای پراسترش، نامبرده با کوچکترین تغییری دربدنش تو این مدت سریع تاپیک میزد و ناله وشیون راه مینداخت:))و تو دل مارو خالی میکرد!

خلاصه نزدیک زایمانش رسید و اخرین باراعلام کرد دوشنبه صبح میره که بزاد،

روزموعودرسیدن هماناو تاپیک زدن دوستان چشم انتظارش همانا!! هرساعت که سایتو بازمیکردی اسم مرضی چشمک میزد! بعضی دوستان که شاکی شدن وکلی اعتراض کردن که اخه چه خبره هروقت بتونه وحالش مساعدباشه خودش میادو اطلاع میده ازاوضاعش!

کارداشت بالا میگرفت و هرلحظه احتمال  جنگ و خونریزی و گیس کشی میرفت!!!

که خودش وآیه خانوم پیداشون شد😍

بایه متن بلندبالاو عکس ازاون فسقلی دوست داشتنی😍😍 وهمه چی ختم بخیر شد.

بهت تبریک میگم دوستم وشادی وسلامتی و خوشبختی رو واست ارزو میکنم😘😘

خب نوبت میرسه به خبرای خوبمون

میخام بمب خبریه این هفته رو بترکونم 

گارفیلد عزیز همون که سوید تشریف داره دکترم هست ، باردارهست اونم با ویار وحشتناک :))

تبریک دوستم ایشالا به سلامتی این پروسه ی سنگینو طاقت فرسارو بگذرونی😆

بیبی چک مثبت آدم برفی

بدنیا اومدن نی نی نیلا۳۲

شنیدن خوشترین صدای عالم واسه مامانا توسط 

کاربر hili

مامان شدن قاصدک

تبریک به همه ی این دوستان😍😍😍

🌎🌎🌎🌎

بازم عکس بازی حاشیه ساز شد!
با اضافه شدن اپشن رویت انلاینا بنظر میرسید که اقایون حضورشون کمرنگتر شه و حداقل چراغ روشن تو خیلی ازتاپیکا حاضر نشن!اما مثل اینکه اینطور نیست
نه تنها حضور پیدا میکنن بلکه نظراتشونم ارائه میدن!!!
مثل کاربر شادمهر که تو عکسبازی ازظاهر کاربرا تعریف و تمجید نمود😒😒
یا یجای دیگه یه اقایی عکس پوشک  بچه شو گذاشته راهکار میخاد چطوری تمیز کنه پای بچه رو😷
کلا فعال شدن اقایون
درعجبم ازاوناییکه همراه میشن با همچین بحثایی!!
🌎🌎🌎
میگن ازادی بیان وجود نداره! خفقان هست !!امون ملتو بریدن !!
نه جانم اصلا اینطور نیست، نشون به اون نشون که تو خواستگاری اقا راحت دلیل غیب شدن ناگهانیشو گفته ، بخاطر انجام عمل ختنه 🙃یه مدت زمان خواستگاری و ازدواجو به تاخیر انداخته و خیلی رک و بی پرده این قضیه رو با عروس خانوم مطرح نموده :))
اگه این ازادی بیان نیست پس چیه؟!!!
🌏🌏🌏🌏

تاحالا حس بدبختیو ناکامی بهتون دست داده؟ شده اززندگی بیزار بشین؟ برین به این تاپیک تا مفهوم بدختیِ واقعیو متوجه شین و پی به این قضیه ببرین که شما دچار توهم بودین درمورد مفهومش!
🌍🌍🌍🌍
وبلاخره یه تاپیک عکس درست حسابی دیده شد بدون حاشیه ، که بار اموزشی هم همراش باشه😆
عکس ازدیزاین منزل کاربرا
🌏🌏🌏🌏

بهترین تاپیکی  که جذبتون کرده چی بوده؟ واسه من یکی هربحثی که دوستام،  داخلش باشن جذابه 😊شما چطور؟
عههه یاد شوهای قدیم افتادم که میگفت اینروزا همه تپش میبینن شما چطور😆
🌏🌏🌏

انگاری خدافظی اپیدمی شده بین کاربرا

یکی یکی میرن، اخه شما که بقول خودتون چنسال خواننده ی خاموش بودین چطور بعد چنماه حضور دلزده میشین؟ نکنه میرین با کاربری جدید بیاین ناقلا ها😆

خداحافظی توتی

خدافظی یاس

خداحافظی mona77

🌍🌍🌍

نصیحتاو حرفای تکراریپدرمادرا

اخی یادش بخیر ، قدیماوقتی به مامانم ازدست برادرام اعتراض میکردم همیشه میگفت حقته بسکه چش سفیدی!! یعنی حقو ناحق من متهم ردیف اول بودم تو دعواها، اونم بخاطرچشم سفیدی:) الانم ازدست زن داداشا پیشش غر بزنم یجوری قضیه رو ربط میده به چشم سفیدی، بسکه تکرار کرده خودمم باورم شده یه دردی داره چشمام😆

🌏🌏🌏🌏

اخ اخ اوف بر شماها که اسباب فسقو فجورو تو سایت فراهم اوردین!برین توبه کنین همتون ، لذتای فانیو بیخیال شین

یعنی با حضور دردراین تاپیک نشون دادین فقط باید زور بالاسرتون باشه تا هدایت‌ شین!

دموکراسیم میخان واس خودشون تازه😒

🌏🌏🌏🌏

به به فاطمه خانوم گل که همیشه بساط گله گذاریو نارضایتیش ازخرید محصولات نتی و لباسو اندامش به راه بود
بلاخره یه تجربه ی خوب داشت ازاستفاده ازیه محصول و خریدش:))
موهای سرش که تبدیل شده بود به چند پر شِوید الان عالی شده😍
🌏🌏🌏🌏

مامان طاهای عزیز ازاول عضویتش تو سایت تا این  لحظه ،صاحب سه دسته گل شده که اخریش یه دختر نانازه که همین چندهفته ی پیش دنیا اومد😍😍یه عکس خیلی خوشگلم ازش گذاشته ، عمرا همچین عکس اورجینالی تابحال تو سایت دیده باشین😍عزیزم تبریکات ویژه ی منو پذیرا باش😉

🌍🌍🌍🌍

راستی نظرتون راجب نویسنده ی جدید چیه؟ خیلی خوبه نه😊خودم کشفش کردم تازه غیر نویسندگی ببخشید منظورم اینه میتونه شخصیت طرفو ندید حدس بزنه!!

🌏🌏🌏

ببینم چقد به تبلیعات تی وی توجه میکنین؟ یا اینکه محتویات این اگهی ها قابل اعتمادن؟ درهرصورتدرست یا نادرست درضمیر ناخداگاه ما تاثیر گذارن یجورایی اغفال میکنه😆

صادقانه ترین تبلیغی که دیدین

2706