2733
2734

گویا ثبت نام تا دیروز بوده امروز فقط ویرایش 

۳۶ هزار نفر ثبت نام کردن

یه عده با امید دارن تلاش میکنن یه عده فقط میگن حالا بریم شانسی شایدقبول شدیم

ولی خب دیگه حساب کنید چه پولی از ثبت نام این تعداد بدست آوردن

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نکردم ،هی گفتم ریسکه نخوندم😥

آموزگاری خاصه برای رشته هایی که امسال مجوز شرکت داشتن واقعا زمانش کم بود

2731
حدود یک ملیون نفر ثبت نام میکنن نه ۳۶ هزار نفر!  

دیروز خوندم حیف حیف من خودم قصد شرکت آموزگاری داشتم ولی امسال اجازه دادن رشته ما هم شرکت کنه خب بنظرم واقعا زمان کم بود

برای کاری رفتم کافی نت به قدری شلوغ بود همه اومده بودن ثبت نام جالب بود می‌گفتند نگاه کنید رشته ما رو میخواد یا نه حتی زحمت نکشیده بودن دفترچه رو دانلود کنن ببینن می‌گفتند زمان کمه آخه چی بخونیم اکثرا اونایی که اونجا بودن سهمیه داشتند می‌گفتند حالا میریم شرکت می کنیم شاید شانسی قبول شدیم

دیروز خوندم  برای کاری رفتم کافی نت به قدری شلوغ بود همه اومده بودن ثبت نام جالب بود می‌گفتند ...

سهمیه ها رقابتشون سخت تره چون با خودشون رقابت می‌کنند در عین اینکه ظرفیت خیلی کمتره

این نیست که راحت قبول شن...

حتی یه حدنصاب وجود داره که اگه از اون حد کمتر بگیرن حتی اگه اون شعل خالی بمونه قبولشون نمیکنن

حدنصاب هم براساس نصف میانگین بالاترین نمره های اون رشته مشترکا با سهمیه آزاد محاسبه میشه

متاسفانه خیلی‌ها اطلاعاتشون کمه نمونش همین دوستانیه که شما میگید تو کافی نت دیدید...

خوشحال خوشحال میرن ثبت نام میکنن نمیدونن به این الکی ایم نیست!!