2733
2734
مامانا توی حالت بیداری به هیچ عنوان شیر نمیخوره گاها شیشه شیر رو هم گذاشتم توی دهانش جیغ هم کشیده ..با پستو نک میخوابه و وقتی کاملا خوابید یا نیمه خواب شد شیشه رو میزارم تو دهانش ...تایم طولانی هم گرسنه گزاشتم خوب نشده ..واقعا نمیدونم چکار کنم .ضمنا دخترم فقط شیرخشک میخوره
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با قطره چکون شیر میدوشیدم بش میدادم تا سیر شه. خیلی مقاومت کردم.. به زور می خوابوندمش تا توخپاب شیر بخوره تند تند مزه شیرم یادش بود.... بالاخره تسلیم شد.. بعد ی ماه اذیت خوب شد
من و شوهررررم.... یه دختر داریم شاه نداره...بخدا
اللن 6700 وزنشه و موقع تولد 2700 بوده تا الان وزگیریش خوب بوده یهو اینجور شد و وزنش استوپ کرد
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم
2738
وزنش که خوبه... دخترمنم موقع واکسن 4 ماهگی 6900 بود.. وزن تولد 3 بهداشت گفت خیلی عالیه.. البته الان مثل اوایل تپل و لپ آویزون نیست.. اما خوبه
من و شوهررررم.... یه دختر داریم شاه نداره...بخدا