2737
2739
عنوان

پریود مکرر

60 بازدید | 6 پست

سلام خوبید من کلا پریود نامنظم بود ولی الان دو هفته یبار پریودم رفتم دکتر سهدوره پروژسترون داد توردم دو ماههمنظم شد سر دوره سوم طر دوهفته یکم خون اککد دکتر گفت واسه تتمک گذاری وگرنه پریود میشدی گفتم شاید بخاطر مصرف پروژسترون قطع شد گفت نه ربطی نداره خلاصه که اون دوره گذشت اینماه پروژسترون نداشتم دقیقا مثلا اون ماه سر دوهفته از پریود قبلی گذشته دوباره ازم خون اومد نمی دونمچیکار کنم دکتر گفت بهم ریختگی هورمون اگه ادامه پیدا کرد باید پروژسترونتو ادامه بدی با دوره بیشتر نمی دونم کسی تجربه ای داره

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏

یعنی متوجه نشدم گفت هر دوهفته تخمک گذاری !نگرفتم اینو ..ولی کسایی که مشکل هومرمونی دارن اینجوری هستن. تخمدانات و سونو دادی !!میزان فعالیتش ..کیست همه چی لوله رحمی اینا رو باید سونو بدی ..اگه متاهلی!مجرد که باشی ..با چند تا قرص و ویتامین خوب میشی بیشتر بخاطر کم خونی هم میشه ...

یعنی متوجه نشدم گفت هر دوهفته تخمک گذاری !نگرفتم اینو ..ولی کسایی که مشکل هومرمونی دارن اینجوری هستن ...

سونو دادم خداروشکر خوب بود متاهلم منظور اینکه پریود که میشم دو هفته بعدش دوباره پریود میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سونو دادم خداروشکر خوب بود متاهلم منظور اینکه پریود که میشم دو هفته بعدش دوباره پریود میشم 

خب تخمک گذاری چرا دکتر گفته هر دوهفته ؟!یعنی چی یعنی تخمدانات زیادی فعاله!!

دختر اقدامی هستی!!خوب معلومه برای چی اینجوری میشی خب زودتر بگو 

2728
خب تخمک گذاری چرا دکتر گفته هر دوهفته ؟!یعنی چی یعنی تخمدانات زیادی فعاله!! دختر اقدامی هستی!!خوب م ...

دکتر اوندفعه که لک دیدم دو هفته بعد پریود با وجود مصرف پروژسترون گفت واسه تخمکگذاریت الان دوباره اونطوری شدم ولی با خون پریودی نه خون کم پروژسترون هم نمی خورم اقدامم نیستم ولی جلوگیری هم نداریم

دکتر اوندفعه که لک دیدم دو هفته بعد پریود با وجود مصرف پروژسترون گفت واسه تخمکگذاریت الان دوباره اون ...

نمیدونم این چه مدلشه دکترم که پروژسترون میده ...بی دلیل ..نمیشه ..ولی میگن اگه پریودات جلو یا عقب بیفته رحم دلش بچه میخواد ..امادگی داره..

نمیدونم این چه مدلشه دکترم که پروژسترون میده ...بی دلیل ..نمیشه ..ولی میگن اگه پریودات جلو یا عقب بی ...

چی بگم والله نمیشه که