2733
2739

این دیگه جدید بود نبود؟

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😐.

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
این دیگه جدید بود نبود؟

عجیب بود نبود؟

شنیدم دعای نی نی سایتی ها زود برآورده میشه،میشه در حقم خواهری کنین دعام کنین تا به عشقم برسم🥲متعهد به قلب یار(e)...یاد بگیر هیچ وقت نا امید نشی..🕊🌱 چون امید تنها قدرتیه که میتونه تو رو به مقصدت برسونه(:️ https://t.me/nimiazghalbm_ea                                 لینک کانال تلگرامم لطفا عضو شین خوشحال میشم اونجام حمایتم کنین🥲

من اشتباه خوندم عنواونو یا چی 

ببخشید شما مشکل داری مگه اخه دختر چرا قرص بخوری که صورتت قرمز شه من مادر بزرگم یکم استرسه اصلا بیماری نداشت هیچی بعد یه مدت که از مصرف همین قرص که تو میگی گذشت دریچه قلبش گشاد شد عوارض مصرفش بود کلی سختی کشید تهشم عمل باز کرد تا خوب شد ولی خوب دیگه تهش مگه اون ادم ادم قبلی میشه

2740
من اشتباه خوندم عنواونو یا چی  ببخشید شما مشکل داری مگه اخه دختر چرا قرص بخوری که صورتت قرمز ش ...

ن این اینجوریه ک ع قرمز شدنش جلوگیری میکنه

بزرگترین دشمن من مادرمه♥️