2733
2734
عنوان

یبوست و دفع دردناک و همراه با گریه کودک۶ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا؟؟پس انشالله ک من شیرم کافی باشه تا خودم بهش شیر بدم

من شیرم کم بود ولی با خوردن در حد انفجار زیاد شد

تا کی شعار و حرف های پوشالی !!!!!خسته نشدی!بسه دیگه به حرفات عمل کن!خوب بودن و زندگی کن فقط حرف نزن
2731
شیاف چی؟چرا دکتره نداد

والا یادمه به پسر من دادن البته چند سال پیش گلیسیرین بود فکر کنم بعد نیم ساعت شکمش کار کرد البته زیادش ضرر داره روده تنبل میشه یا اون شربت‌ه هم خوب بود یه چند بار دادم کلا خوب شد انگار بازم میگم واسه چند سال پیش بود مشورت کن با دکترش

نه..شیر خودم..از وقتی غذای کمکی شروع کردم اینجور شد.تو غذاشم کره میریزم.هویج و جعفری هم 

دقیقا چی بهش میدی؟ 

روزی یه قاشق مربا خوری روغن زیتون بهش بده، موقع تعویض پوشک با روغن زیتون پشتش و چرب کن، تو نافش روغن زیتون بریز و در جهت عقربه ها ساعت مالش بده 

خودت تو غذاهات رعایت کن چون شیرش میدی، موز و این چیزا که سفت میکنن بهش نده

اگه بازم خوب نشد ببر به متخصص گوارش اطفال

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

مقعدشو با گوش پاکن روغنی چرب کن تا راحت تر دفع کنه. شیاف گلیسرین استفاده کن ولی درمواقع ضروری. شکمشو با روغن زیتون چرب کن در جهت عقربه های ساعت ماساژ بده

مامان 2تا دختر کوچولوی ناز هستم🥰
والا یادمه به پسر من دادن البته چند سال پیش گلیسیرین بود فکر کنم بعد نیم ساعت شکمش کار کرد البته زیا ...

منم گلیسیرین شنیدم.نمیدونم چرا اخه دکتره هیچی نداد.تازه بعضیا میگن بی بی کر خودش یبوست میده.ک این دکتره ب من گفت بی بی کر بده

نه اتفاقا خیلیا  یبوست میشن . حتی رفالکس هم میشن  الان اون زمون نیست بگیم شیر مادر خوب ...

خوب دیگه مادری ک شیر میده باید حواسش ب میوه و سبزی و همه چی باشه ک حسابی باید بخوره سوسول بازی و رژیم و این حرفا

آدم اصلا شیری نداره اون وقت

تا کی شعار و حرف های پوشالی !!!!!خسته نشدی!بسه دیگه به حرفات عمل کن!خوب بودن و زندگی کن فقط حرف نزن
2706