2737
2739
من میرم درمانگاه شفا تو اتوبان باقری
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
ولی شنیدم یه کلینیک تخصصی تو خیابون ولیعصر هست فقط مخصوص دندانه ولی چون طرحه ما تا به حال نرفتیم
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اره عزیزم دکتراش خوبن خوبیش اینه ٩ تا یونیت داره سریع کارت انجام میشه من عصب کشی کردم شد ٦٣ تومن اگه احتیاج به عکسم باشه خودشون عکس برداری دارن
همه روزه هستن از ساعت ٩ زنگ بزن درمانگاه بهت وقت میده میگه کی بیای زنگم نزنی همینجوری بری همون موقع بهت وقت میده ولی دکتر خوبش دکتر میکاییل هست که یه ماه بعد وقت میده
2738
درمانگاه دندانپزشکی شهرک امام تو اتوبان بابایی هم تخصصیه با دفترچه بیمه نیروهای مسلح هزینش خیلی کم میشه
گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند
همینطور یه مب دندانپزشکی هم تو پاسدارانه دوتا خواهر باهم کار میکنن کارشون خیلی خوبه طرف قرداد هم هستن
گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند
چطور اینا رو نمیدونی؟؟؟ همسرت بره بخش رقاه اداره بپرسه بهش یه بروشور میدن تمام طرف قراردادها رو با فرانشیزشون توش زده
عزیزم توی میدون پالیزی ، روبروی مرکز خرید اندیشه کلینیک بزرگ امام علی ، ماله خود نیروهای مسلحه ، خیلی بزرگ و مجهز و عالیه ، کلا هم که ماله خود نیروهای مسلحه
مگه میشه باشی و تنها بمونم! ؟ محاله بذاری محاله بتونم
اولین بار هم باید حضوری بری ساعت ۸ صبح، خودشون بخشهای مختلف دارن ، با ویزیت اولیه اگه لازم باشه عکس هم میگیرن تشخیص میدن که به کدوم بخش مربوطی بعدم برات انجام میدن ، اگه کارت چند جلسه ای هم باشه که جلسات بعد رو هم بهت وقت میدن
مگه میشه باشی و تنها بمونم! ؟ محاله بذاری محاله بتونم
2706