2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زعفرون  زیاد چربی کم و مناسب و برنج ایرانی وزرشک با کیفیت

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731

مرغ ها خوب خوب سرخ کن

پیاز بزرگ رنده کن و ربش رو خوب خوب تفت بده

فلفل دلمه و چوب دارچین با ۱ حپه سیر بنداز

زعفرون هم خواستی بریز. ابش زیاد نشه

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲

زرشک کره شکر گلاب بزار روی حرارت شکر اب شد برش دار 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
شما وقتی یکی برای اولین بار میاد خونتون چکار میکنید 

هر وقت میرم روستای مادرم بحث زرشک پلویه آخه یبار دختر خالم و شوهرش اومده بودن من همین غذا رو گذاشتم الان ۴ سال گذشته همه میگن شب بمون برامون درست کن🤕🤕🤕🤕🤕 اگر خواستی بگم دستورشو

هر ‌‌‌‌

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا.