2737
2734
عنوان

کیاگواهینامه دارن میشه بیاین

113 بازدید | 16 پست

سلام من پس فرداامتحان شهری دارم ازاسترس یه هفته اس پدرم دراومده چیکارکنم شماهاکه امتحان دادین ازتون چیا خواستن اصلا برام مهم نیست اگه رد شم مطمینم که باراول ردم ولی بازاسترس بیچارم کرده

پسرگلم ازوقتی اومدی مامانی هرروز بهاره💙

من بار دوم قبول شدم

دوبل

دور یه فرمان و دو فرمان

دنده دادن

حواست به تقاطع ها و کنار جداول و پل ها باشه

تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بار اول ک قطعی رد میکنن استرس نداشته باش ریلکس برو رد شو بیا😂😂😂 ولی حق داری منم خیلی استرس داشت ...

میشه برم بشینم راه نیفتاده بگم لطفا ردم کنین برم پایین😂

اوهوم دیگه چیا مهمن اصلا قلبم تودهنمه انگارموندم وقتی بخوام بشینم باید چیوارکنم بااین همه استرس

اولا اصلا اصلا استرست رو نشون نده

چون قطعا رَد میکنه 

سعی کن در ظاهر آروم باشی، اصلا به افسر نگاه نکن

فقط صداش رو تو گوش خودت بشنو

فکر کن یه گونی برنج خریدی، داری میبری خونه

ممنوعات رو بگو و اجازه بگیر اگه گفت، برو

ایست ها و توقف ها رو رعایت کن

راهنما یادت نره

پارک دوبل، دنده کشی، دور یک یا دو فرمان، دنده عقب

تمام مراحلش رو با آرامش انجام بده

2740
میشه برم بشینم راه نیفتاده بگم لطفا ردم کنین برم پایین😂

نگران نباش خودش سریع ی چی میگ بری ک رد کنه😂

من باز اول هیچی ازم نگرفت 

ن گفت دور بزن ن هیچی برخلاف بقیه

گفت راه بی‌وقت بعد گفت دوبل بزن

خراب زدم گفت رد😂😂😂

اولا اصلا اصلا استرست رو نشون نده چون قطعا رَد میکنه  سعی کن در ظاهر آروم باشی، اصلا به افسر ...

مرسی که جواب دادی مربیم میگفت هرچقدراسترست بیشترباشه چیزای سخت بیشتری ازت میخوان

نگران نباش خودش سریع ی چی میگ بری ک رد کنه😂 من باز اول هیچی ازم نگرفت  ن گفت دور بزن ن هیچی ...

😂😂من فقط دوست دارم اون روز تموم شه هرچقدرم بد

فکرکنم دنده عقبم خیلی مهم باشه

از من نگرفت

تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️
😂😂من فقط دوست دارم اون روز تموم شه هرچقدرم بد

کلمه صاک رو یادت باشه اولین کار صندلی دوم ایینه سوم کمر بعدش خیلی حواست به اینه بغل ها باشه طوری نگاه کن که افسر متوجه بشه داری به ایینه بغل ها نگا میکنی من سر همین ایینه افتام بار اول🥴

با ادم ها کاری نکنین که اون راهی رو که بادلشون اومدن باعقلشون برگردن. 
اوهوم دیگه چیا مهمن اصلا قلبم تودهنمه انگارموندم وقتی بخوام بشینم باید چیوارکنم بااین همه استرس

اصول نشستن هم براشون مهمه 

استرس نداشته باش اینم مثل بقیه امتحانات که دادی هست

زمان همه ادما رو ثابت کرده ...
کلمه صاک رو یادت باشه اولین کار صندلی دوم ایینه سوم کمر بعدش خیلی حواست به اینه بغل ها باشه طوری نگا ...

حواسم هست ممنون ازهمتون که جواب دادین

2706