2733
2734
مامانم بکی خرید منم ازش استفاده میکردم بعدش صورتم خشک و پوست پوستی میشد رفتیم از فروشندهه دارو گیاهی پرسیدیم گفت برا سن تو مناسب نیست این برا 40به بالا خوبه و ضد چروک و پوست و میکشه بجاش بهم صابون سفیداب ان جی داد
اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ترنم ننه واسه خودمون داریم حرف میزنیم؟
اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2731
2740

عزیزم اصلا اینطور نیست من خیلی خوب جواب گرفتم پوستم خیلی شفاف شده از صابون انار ان جی استفاده کردم چون پایه روغن نارگیل داره پوستمو خشک نکرد برای جوشم عالیه پیشنهاد میکنم پوست رو هم خیلی با طراوت میکنه فقط مارک دیگ نزنین فقط ان جی خواستین لینکشم میزارم براتون

از عطاری نشاط صابون انار ان جی رو بگیرین : https://attarineshat.com/product/pomegranate-soap/