2737
2734
عنوان

فیلم شبکه سه رو کسی دید؟

2 بازدید | 11 پست
فیلم ماه و پلنگ رو دیشب کسی دید؟ میخوام از امشب قسمت دومش رو ببینم،،قسمت اول رو برام تعریف میکنین؟؟؟؟؟ لطفا
راستش میدانی؟؟؟دیگر طاقت رویاهایم تمام شده.......دلم رسیدن میخواهد.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسره با دوست نابابش میخاد بره ترکیه از اونجا بره سوئد پیش داییش قاچاقى میخاد بره چون مشموله باید بره سربازى و نمیخواد سربازى بره میخواد زودتر بره از ایران که بره دانشگاه چون اینجا قبول نشده چرته فیلمش
آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم
2728
باباش داریوش ارجمنده و اصلا راضى نیست در ضمن پولدارم هستن خیلى و تک پسره و حسابى عزیز دردونه بدون اطلاع خانوادش داره میره
آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم
2740
عزیزم یه خانواده ای که سه تا بچه دارن و اخریشون پسره و خیلی حواسشون بهش هست و پولدارن و پسره کنکور قبول نشده حالا میخواد با دوستش که تقریبا بچه طلاقه یواشکی بره سوید پیش داییش که استاد دانشگاهه تا درس بخونه اهان 10میلیونم به اون تیم پول داده و منتظر تماسشونه
مگه میشه زندگی منو بهم ریخته افریده باشه خدای دانه های انار من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد اندکی صبر سحر نزدیک است فقط خدا