2733
2734
عنوان

کار در منزل راسته؟؟

136 بازدید | 16 پست

بچه ها ی کانالی هست تو تل،میگه هیچ پولی دریافت نمی‌کنیم ک بهمون اعتماد کنید،فقط بسته هارو میارن درب منزل شما درست بسته بندی کنید تحویل ما بدید پول بگیرید،بعد حقوقش حداقل ۸میلیونه،کسی تجربه ای داشته؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
زمان مشخص میکنه که تو چه مدت ، چه مقدار کار رو باید تحویل بدی؟

میگه تحویلمون ۱ ماهه هست،شما میتونید کمتر ازاین زمان تحویل بدید بسته دیگه بگیرید ولی اگر سر یکماه تحویل ندی از حقیقت کم‌ میکنه

میگه تحویلمون ۱ ماهه هست،شما میتونید کمتر ازاین زمان تحویل بدید بسته دیگه بگیرید ولی اگر سر یکماه تح ...

اینجور که من شنیدم از عمد ، حجم زیادی از کار رو بهت میدن که یکماهه نتونی تمومش کنی ، که حقوقتو کامل ندن

اینجور که من شنیدم از عمد ، حجم زیادی از کار رو بهت میدن که یکماهه نتونی تمومش کنی ، که حقوقتو کامل ...

آها پس اینطوره،بعدم تازه اگ نوبتت بشه و بهت کار برسه،من چندسال پیش گول همچین‌چیزیو خوردم کارگاه نقاشی روی سرامیک بود رفتم پول موادو دادم وی کم آموزش داد بعد میگفت هر کی بتونه درست دربیاره استخدام میشه ولی انقد سخت بود کاره ک اصلا میگفتی چطور تواین وقت کم بتونی نقاشی حرفه ای بزنی رو کاشی،بیخیال پولم شدم و برگشتم خونه🤕

2706