2752
2734
عنوان

حالم بده..بالاخره جدا شدم

2341 بازدید | 82 پست

خیلی خستم خسته خسته...

جدا شدم وعمیقا ناراحتم بخاطر خودم و عمرم و عشقم که بپای کسی گذاشتم که ارزش و لیاقتشو نداشت...

کاش دوباره بخندم...کاش بقول شاعر باز بشه این در/صب بشه این شب....

یعنی روازی خوب هم میرسه برای من؟!!چقد دوس داشتم باهام حرف بزنه بگم نمیبخشمت....ولی نزد...

کاش دلیل این همه نامردی که در حقم شد رو میدونستم...کاش😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ی آدم بی لیاقت ارزش ناراحتیتو نداره به فکر آینده خودت باش

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم راحت به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا هیچی رو دنیا راحت نمیده بهت، عشق برای من ثمره شیرین صبر بود..و تا همیشه باید برای ناب موندنش تلاش کنم  

به جرئت میتونم بگم که چندماه پیش همین حال تورو داشتم شایدم بدتر

ولی درست شد

بلاخره صب شد 

برا توم میشه 

فقط زمان بده به خودت و خودتو دوس داشته باش

از ته قلبم برای بهتر شدن حالت دعا میکنم♥️

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
ان شاا...آزادی قسمت همه

😂آمین

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم راحت به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا هیچی رو دنیا راحت نمیده بهت، عشق برای من ثمره شیرین صبر بود..و تا همیشه باید برای ناب موندنش تلاش کنم  

روزای خوب زود میرسه 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

دلیلش رو درونت پیدا کن ببین این مرد و این زندگی چیو میخواست بهت یاد بده چیو باید از خودت تغییر بدی تا رشد کنی فقط دست از ناامیدی و سرزنش خودت بردار و بیشتر روی شخصیتت کار کن و آینده رو بساز