2752
2734
عنوان

خانمای راننده داننده بیان

207 بازدید | 21 پست

بنظرتون برای حرفه ای شدن تو رانندگی باید چیکار کرد شب تمرین کرد یا روز جای خلوت یا شلوغ شما برای تمرین چیکار کردین ک حرفه ای شدین تجربیاتتونو بگین ممنون 🌹

یه خسته یه دل💔شکسته از همه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جای شلوغ که نه😁 از جاهای خلوت شروع کن و یه کسی حتما پیشت بشینه و کمکت کنه

اره شوهرم کنارمه تنهایی ک از استرس نمیتونم اصلا تا حالام نرفتم 

2731

از جا خلوت شروع کن و روز کم کم جای شلوغ برو 

تا تنها پشت فرمون نشینی دستت نمیاد چکار کنی

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

من قبل از گرفتن گواهینامه تو جاده های خلوت رانندگی میکردم بعد از گواهینامه خب ترسم ریخته شد و تو شهر و جا های شلوغ رانندگی کردم الیته بگم ماشینی ک دستم بود دور رنگ بود و خیلی استرس تصادف نداشتم .. بهد سه ماه بعدش ی سرویس مدرسه گرفتم جای شلوغ و ترافیک وحشتناک ،، اینا کمکم کرد 

بار اول هزارتا ایتالکرسی خوندم رفتم بانک برگشتم. یکی دوبار کوبوندم یذره خرج برداشت😂شوهرم گف عب نداره یکم اوضاع بهترشد رفتیم مسافرت شوهرم جاده دستم دادماشینو گف برو من خستمه گفتم نه نمیتونم .گف الان نخای هیچوخت راننده نمیشی منم جو گرفتوووو😂😂😂 رفتیم شمال منم شدم شوفر . الان مگه راه میدم به آقایون؟ شوهرم فقط منو راننده کرد تامام 

بابام همیشه میگه با جاهای شلوغه که ادم ترسش میریزه و رانندگی یاد میگیره وگرنه جای خلوت که همه بلدن (البته با کسی که رانندگیش خوبه باید بری)

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
اعتماد به نفس تو رانندگی حرف اولو میزنه  اگه داشته باشی فرقی نمیکنه جای شلوغ یا خلوت ، شب یا ر ...

من خیلی استرس میگیرم مثلا ی ادم میبینم یا ی ماشین هول میشم میگم وای چیکار کنم .‌واقعا واجبه برام یاد بگیرم هم علاقه دارم دوتا بچه کوچیک دارم شوهرم نباشه اسیر میشم بخوام بچه هارو جایی ببرم بهداشتی دکتری خریدی مهدی چیزی انقد اسنپ گرفتم خسته شدم 

بار اول هزارتا ایتالکرسی خوندم رفتم بانک برگشتم. یکی دوبار کوبوندم یذره خرج برداشت😂شوهرم گف عب ندار ...

اره منم شوهرم یاد میده جاهای شلوغ میگه بشین میگم ن ن خطرناکه میگه نشینی راننده نمیشی دستت نمیاد اول یا اخر باید ک بری 

من خیلی استرس میگیرم مثلا ی ادم میبینم یا ی ماشین هول میشم میگم وای چیکار کنم .‌واقعا واجبه برام یاد ...

حتما یاد بگیر خیلی لازمه و اینکه سعی کن به ترست غلبه کنی

من جلسه ۶ آموزش که عملا چیز زیادی بلد نبودم نه پارک دوبل نه دور ۱ فرمان و نه دور ۲ فرمان ماشینو برداشتم تنهایی رفتم وسط شهر ۱ ساعت گشتم😂 بماند که برگشتنی مامانم داشت منو میکشت که چرا رفتی بلد نیستی تصادف کنی چی میشه😂😂

خانم دکترِ آینده •••♡میرَقصانَم‌ زِندِگی را به سازِ آرِزوهایَم♡
اره منم شوهرم یاد میده جاهای شلوغ میگه بشین میگم ن ن خطرناکه میگه نشینی راننده نمیشی دستت نمیاد اول ...

قدرشو بدون و استفاده کن از تحربیاتش . اقایونی دیدم از ترس ماشینشون اعتماد بنفس خانومارو گرفتن . من اکثرا شباباشوهرم میرفتم بیرون. زمانیم ک گواهینامه گرفتم کلا ماشین نداشتیم بعدش گرفتیم

من قبل از گرفتن گواهینامه تو جاده های خلوت رانندگی میکردم بعد از گواهینامه خب ترسم ریخته شد و تو شهر ...

من ماشین میبینم یا ادم هول میشم بعد مثلا میرم وسط خیابون شوهرم میگه تو لاین خودت باش خیلی ایراد دارم هنوز

قدرشو بدون و استفاده کن از تحربیاتش . اقایونی دیدم از ترس ماشینشون اعتماد بنفس خانومارو گرفتن . من ا ...

ن شوهرمنم میگه برو میگم میزنم ب ماشین یهو میترسم میگه فدای سرت عیب نداره برو .منم نزدیک ۹ ساله گواهینامه گرفتم خاک خورد مجرد بودم شوهرمم تازه ماشین گرفته 

2706