2733
2734

سلام.💐

لطفا برای @آرزوهام3     دعا کنید. امروز امتحان مهمی داره. 

لطفا دعا کنید استرس نیاد سراغش تا بتونه چیزهایی که بلده رو استفاده کنه و امتحانش خراب نشه. 

دختر خیلی خوب و پاک و مهربون و خوش اخلاقی هست. خیلی تلاش میکنه. 

لطفا امضاش رو بخونید. برای امضاش هم دعا کنید. 💐💐

امضاش رو کپی کردم اینجا میذارم براتون:

برای قبولیم در آزمون جامع که ۱۲ بهمن هست دعا کنید لطفا😔خیلی سرنوشت ساز هست برام🙏🏻برای تایید شدن پروپوزالم دعا کنید لطفا💙🙏🏻دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست🙏🏻🤲🏻💚.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔 من باید زود درسم تموم بشه کمک خرج خانوادم بشم ……. حالم خوب نیس😔 باردار نیستم… برای ازمونم زدم تیکر رو

✝️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
@ملوسکتونم     @جان_و_جهانم     @نون_بربریییی     @اعتصامی & ...

براش صلوات فرستادم و سوره ی توحيد خوندم الهی خبر موفقیتش رو بگه 

این تاپیک دوست عزیز، این تاپیک کتابی رو گذاشته که هیچ کتابی مثلش تا به حال نخوندم، با خوندنش فهمیدم که ما چه قدر از امام زمانمون غافل بودیم. در حالی که آقا جان هر ثانیه به یاد ما بودند. خوشحال میشم شما هم این کتاب رو بخونین. اللهم عجل لولیک الفرج🌱دوست عزيزی که امضامو میخونی لطف کن برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست و اگر دوست داشتی بگو منم برای عاقبت بخیری و حاجت رواییتون بفرستم 🌿✨آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است  .                                                                       من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی عکسی ولی با ذلت و خواری پی کو کو نمیگردم ... اگر کامنتی گذاشتم ناراحت شدی بهم بگو من قصدم ناراحتی هیچکدومتون نیست🌿 تو تاپیک های بازی و سرگرمی و مذهبی اگر تونستین تگم کنین 🌱 

40مرتبه سوره نصر به نیت موفقیت این دوست عزیزم خوندم ان شالله خبر موفقیتشو بهم بگه

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
@ملوسکتونم     @جان_و_جهانم     @نون_بربریییی     @اعتصامی & ...

روی چشمام عزیزم 

الهی خبرای خوش بده 

شما هم حاجت روا بخیر بشی مهربون ❤

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🌹
الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم❤
الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم❤

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤