2733
2739
عنوان

شیر خشک تروویتال یا گیگوز برای وزن گیری کدومش خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نداد دکتر خوبی هم هست اول ازمایش خون نوشت حالا دوباره ازمایش ادرار و مدفوع

والا واسه ۳ ماهه راهکار ندارم. اگه بزرگتر بود میشد چندتا دستور غذای کمکی پر کالری و مقوی بهش داد ولی ۳ ماه خیلی کوچیکه. باید حتما تحت نظر دکتر تغذیه بشه

2731
بیومیل پلاس .سوپرامیل اینا خوبن اگه اپتامیل پی دی اف هم بدی زود وزن میگیره

سوپرامیل دادم زیاد تغییری نکرد

حالا مونده اپتامیل پی دی اف رو امتحان کنم میگن زیادش به کلیه ضرر میزنه درسته؟

پرسیدین؟

بله عزیزم برات فرستادم. اگر بتونی پیدا کنی عالیه. خواهر من از ۶ ماه تا ۱ سالگی مورد اول رو داد.

برای ۱ سال به بعد مورد دوم رو نتونست پیدا کنه و الان نان میده. ولی دیگه بچه نرمال شد و روی خط رشده. 

2740
سیمیلاک نئوشور برای ۰ تا ۱۲ ماه ( تو تهران کلی دنبال میگشتن بعضی از داروخونه ها دارن ) سیمیلاک توتا ...

ببخشید سیمیلاک نئوشور خارجی میخرید؟اون گرونا؟  یا ایرانیه ارزون. ؟میشه بهم بگی. ممنونت میشم 

ببخشید سیمیلاک نئوشور خارجی میخرید؟اون گرونا؟  یا ایرانیه ارزون. ؟میشه بهم بگی. ممنونت میشم&nbs ...

قیمتش زیاد بالا نبود فقط کنم ۴۰ یا ۶۰ تومن میخریدن. احتمالا ایرانی بوده. البته الان بچه خواهرم ۱.۵ سالشه. این قیمت مربوط میشه به ۶ ماهگی بچه. 

قیمتش زیاد بالا نبود فقط کنم ۴۰ یا ۶۰ تومن میخریدن. احتمالا ایرانی بوده. البته الان بچه خواهرم ۱.۵ س ...

اهان پس ایرانی بود. آره الانم همین قیمتا. واقعا وزن بچه زیاد شد من بخرم؟ بچم خیلی ریزه .خیلی ناراحتم. اعصابم خورده. بچه تپل شد میخوردم واقعا؟

2706