2737
2739
عنوان

سر کارمم گریه ام گرفته

203 بازدید | 20 پست

خیلی وقته ب زور دارم زندگی مو ادامه میدم و همه کاری میکنم روحیم حفظ شه 

حالا مامانم پیام داده بیرون غذا بخور گفتم دعوا کردین؟ میگه اره منم لعنت گذاشتم ناهار نمیپزم 

اونقدر دلم گرفت هیچ وقت نه شغلی که میخاستم رو بدست اووردم نه عشقی تو زندگیم دارم دلمو خوش کنم نه وضع مالی خوبی خیلی دلم برا خودم سوخت یه چیکه اروم گریه کردم میترسم بازم اشکم بیاد الانم بغضی نشستم کار میکنم

درک میکنم فقط تا همین حد میتونم بگم .. درک میکنم ..

شاید منکر چیزی باشم اما دلیل ندارد آن را به لجن بکشم و یا حق اعتماد به آن را از دیگران سلب کنم ..٫٫خودتان را برای دیگران آرام آرام ورق بزنید چون اگر تمام شوید به سراغ دیگری میروند٫٫تا وقتی مثل یک چکش رفتار میکنید همه را به شکل میخ می‌بینید ..امام علی علیه‌السلام 🤍حالا که تا اینجا اومدی میشه ی صلوات بفرستی برا قبولیم ؟⁦✨😚⁩ریپ بزنید که منم براتون متقابلا بفرستم ✨💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مادرت به بدترین شکل ممکن تقاص پس میده

وقتی دوتاشون دعوا دارن دیگه چرا شمارو از همه چی محروم میکنن؟ یعنی چی بیرون غذا بخور من دعوا کردم

از خدا میخوام به کسایی که هنوز مسئولیت حالیشون نیست بچه نده بچه چه گناهی داره اخه چقد بی منطق و خودخواه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
عزیزم به مامانت بگو آماده باش با هم میریم بیرون اگه تایمت خالیه 

میخام چیکار ناهار چیه یه جا کوفت میکردم بعد اینکه رسیدم خونه ک چی از ساعت نه صبح پیام داده دل منم این ور خون کرده

2740
مادرت به بدترین شکل ممکن تقاص پس میده وقتی دوتاشون دعوا دارن دیگه چرا شمارو از همه چی محروم میکنن؟ ...

بابام سر ناهار دعوا کرده 

گفته چقدر ناهار میپزی سر لج و لجبازی اصلا تقصیر مامانم نیست ولی نباید از ساعت نه صبح بهم پیام میداد دل منو خون میکرد میرفتم خونه یه چی کوفت میکردم منم زنگ زدم گفتم که چی اینجا مگه رستورانه

مادرت به بدترین شکل ممکن تقاص پس میده وقتی دوتاشون دعوا دارن دیگه چرا شمارو از همه چی محروم میکنن؟ ...

مامان منم همینقدر خودخواهه هیچوقت نمیبخشمش

این همه آدم لایق که منتظر بچه هستن،اما خدا میاد دقیقا به این بی لیاقتا بچه میده..

میخام چیکار ناهار چیه یه جا کوفت میکردم بعد اینکه رسیدم خونه ک چی از ساعت نه صبح پیام داده دل منم ای ...

غصه نخور همه دعوای پدر و مادرا رو دیدیم 

همه این شرایط رو داشتیم 

یادمه یه بار دعواشون شد بچه بودم مامانم نفت ریخت خودش اتیش بزنه از دست بابام 

بعد بابام طلب‌ کار با چاقو رفت سمتش گفت خودم میکشمت 

تعداد کمی هستند که خوشن 

اکثر ما قدیمیا این صحنه ها دیدیم 

مامان منم همینقدر خودخواهه هیچوقت نمیبخشمش این همه آدم لایق که منتظر بچه هستن،اما خدا میاد دقیقا به ...

مامان من خودخواه نیست قضیش یه چی دیگه اس با بابام سر پختن ناهار دعوا کردن

غصه نخور همه دعوای پدر و مادرا رو دیدیم  همه این شرایط رو داشتیم  یادمه یه بار دعواشون ش ...

چند سالته مگهخ میگی قدیمی هستی 

والا اکثر مامان باباهامون دعوا میکنن ولای دعوا عادی نیست در هر صورت تو پنجاه سالگی هم خوددرگیری دارن

بابام سر ناهار دعوا کرده  گفته چقدر ناهار میپزی سر لج و لجبازی اصلا تقصیر مامانم نیست ولی نبای ...

بیخیال باش عزیزم ذهن خودتو درگیر نکن قوی باش قرار نیست ملت به میل ما رفتار کنن

اگه مادرت واقعاً به فکرت بود نمیذاشت از دعواشون باخبر بشی و جوری جلوت رفتار میکرد که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده

بیخیال خودتو درگیر نکن هر وقت رفتی خونه یه نیمرو بپز بخور باهاشون دهن به دهن نده

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2706