2737
2739
عنوان

خیلی بی شعورم

129 بازدید | 11 پست

خانما من خیلی بی شعورم 

خیلی زیاد 

یه نفر خیلی بهم محبت میکنه ، درک و شعور و به درجه اعلا رسونده ولی من نهایت بیشعوری رو در حقش میکنم و تازه دارم اینکارمم توجیه میکنم حتی دارم برنامه های بیشعور بازی جدید توی ذهنم میریزم 

من خیلی آشغالم از خودم متنفرم و حالم از خودم بهم میخوره 

دارم گریه میکنم اما اروم نمیشم 

گریه خالی به درد نمیخوره رفتارتو درست کن

اگه چشمت افتاد بخون😋😋😋😋اول آنکه  دوستت دارم بی قید و شرط دوم آنکه هر آنچه بین ما شد اولی را از یاد نبر    .........................................در خواست دوستی قبول نمیکنم( دیگه ناراحتیتون پای خودتون😀)...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
راه اصلاح شدن و برگشت هم ندارم  یکی بگه من چیکار کنم

بیشعوری دردیه که بقیه بیشتر ازش رنج میبرن

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
راه اصلاح شدن و برگشت هم ندارم  یکی بگه من چیکار کنم

چرا فکر میکنی راه برگشت نداری 

بعضی اوقات همین که اغراق میکنی به گناه بخشیده میشی 

استغفار زیاد بگو 

گناه بزرگ و بدتر از ناامیدی نداریم 

«اللَّهُمَّ أَنْتَ عُدَّتِی إِنْ حَزِنْت...»                                   خدایا،                                                                          تو تمام دلخوشیِ منی زمانی که اندوهگین شوم...               .                                                                                من پریشان رقیه  🕊🌿                                                  #اللهم عجل لولیک الفرج
2740