2410
2553
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
امروزه افراد زیادی از مشکلات جنسی رنج می برند و از خرید دارو ها خجالت می کشند ما به شما بهترین برند ها را معرفی می کنیم قطره تحریک جنسی بانوان spanish fly بازگرداندن و افزایش میل جنسی نه نتها در افراد مسن بلکه در افراد جوان است.بنابراین عملکرد لذت و رضایت بهبود یافته است.
دستور مصرف:
10 الی 20 فطره از راه دهان با مایع جدود 30 دقیقه قبل مصرف شود.
برای خرید این محصول واطلاع ازمحصولات دیگر ما می توانید به سایت http://www.aryanashopping.com مراجعه کنید.

قطره تحریک جنسی بانوان spanish fly
http://www.aryanashopping.com/main1/index.php?route=product/product&path=65_582&product_id=1236

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خانومهای عزیز باید به عرض برسونم که گل سرخ همون گل محمدی هست. یعنی اون افشره گل سرخ که توی فروشگاههای هست همونه. این قطره گویا اثر داره
ولی خب باید به فکر درمان اساسی موضوع باشید نه درمان دارویی. باید ببینید چه غذاهایی میخورید در طول هفته؟ آیا غذاهاتون سرد یا فست فود هستند یا غذاهای گرم و خانگی؟
برای اینکه هردو تقویت بشید، بهتره غذاهای گرم زیادتر بخورید. برنج مثلا سرده ولی غذاهایی که سیر و پیاز و ... داره گرم هست و باعث تقویت میشه.
دارچین و زنجفیل و ... رو در چای بریزید هم باعث خوش عطر شدن چای میشه و هم تقویت جنسی میکنه
سیر و پیاز خیلی مؤثر هست. ترشیجات برعکس عمل میکنه و سرد کننده است.

از همه مهمتر اینکه ببینید آیا نگاهتون به رابطه جنسی درست هست یا خیر؟ مثلا وقتی همسرتون خسته و کوفته است و از سر کار اومده، باید بهش اجازه بدید که بخوابه و استراحت کنه ولی از قبلش قرار بذارید. مثلا روز پنجشنبه صبح قرار بذارید که امروز از غروب هردو خونه باشیم و همه کارهامون رو بذاریم کنار و بعد از شام و یه تفریح یکی دو ساعتی بیرون، بیاییم خونه و ...

در گیریهای کاری مهمترین دلیل سردی هستش. باید سعی کنین این درگیریها رو دور کنید.
در ضمن در حین رابطه جنسی، طوری عمل کنید که طرف مقابلتون احساس نکنه که نسبت به شما ضعیف تره یا اینکه وسیبله ای برای ارضای شماهست.

مثلا ممکنه خانم تأکید زیادی داشته باشه که آقا باید منو بخوره. در حالی که آقا نمیتونه زیاد این کارو بکنه و حتی ممکنه حالت تهوع بهش دست بده ولی بخاطر همسرش این کارو میکنه ولی این باعث میشه برای دفعات بعدی میل زیادی نشون نده.

باید طوری عمل کنید که خودش به سمت شما حمله ور بشه و وقتی اون حمله ور شد، شما هم به اون حمله ور بشید نه اینکه حیای بی مورد از خودتون نشون بدید

اینها نکاتی هست که اگر رعایت کنید باعث میشه برای هر دفعه، طرف مقابلتون مشتاق تر از دفعه قبل باشه
2456
عزیزم بهترین و مطمعن ترین راه یک دکتر هستش که بری و مشکلت رو مطرح بکنی
یعنی بگم شاید الان تو این زمونه از نون شبت هم برات واجب تر باشه (البته به معنی مهم بودن مساله)
الکی این عطاری و اون عطاری نرو اول ضربتی با دکتر عمل کن بقیه رو میتونی با درمان خانگی رفع بکنی
CafeMom Tickers
سلام به همه
راستش منم این مشکل دارم شوهرم خیلی گرمه برعکس من که نیتونم درست رابطه برقرار کنم البته اینم بگم که از اول اینطوری نبودم و چون هیچوقت لذت نبردم کم کم سرد شدم اینم بگم که شوهرم هرکاری کرد که بتونه منو گرم کنه نمیشد دکتر هم رفتم ژل ایونشن داد که اونم یکبار استفاده کردم تاثیری نداشت بیشتر سوزش دارم هنگام رابطه راستش کم کم داره رو زندگیمون تاثیر بدی میذاره تازه باردار هم شدم که این خودش اوضاع بدتر کرده چون همون یکم میلی هم که داشتم از بین رفته تو رو خداغ کمکم کنید واقعا موندم
راستی این گل سرخ من باردارم بد نیست واسم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه کسی میدونه جواب بده لطفا

امام صادق :کسی که دیگری رو به خاطر گناهش مورد قضاوت قرار دهد نمیرد تا خود به ان گناه گرفتار شود.
2714
کپسول تقویت جنسی ویگاریکس VigRX Capsule مشخصات: - افزایش زمان نزدیکی - گیاهی و بدون عوارض جانبی است. - افزایش وضعیت سختی آلت و بهبود نارسایی های نعوظی - افزایش تمایل، جوان بودن و ضریب سلامت جنسی، بهبود کلی وضعیت گردش خون، تولید گنادها و هورمون های جنسی - باعث افزایش فشار و حجم خون پذیری بافت اسفنجی آلت و متعاقباً افزایش حجم، طول، قطر و چگالی آن می شود. - افراد بالغ و با هر وضعیت سنی می توانند ویگاریکس استفاده نمایند. - ساخت کشور کانادا موارد استفاده: درمان مشکلات آمیزشی مردان مقدار و نحوه استفاده: 2 عدد کپسول در روز (بعد از ناهار یا شام) می باشد که می توان آن را تا چهار عدد نیز افزایش داد. شرایط نگهداری: در جای خنک و خشک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود. توضیحات: ویگاریکس چیست؟ ویگاریکس یک ترکیب کاملاً گیاهی است، که از گیاهان متنوعی برگرفته از تمدنها و فرهنگ های شهیر سراسر جهان تهیه شده است. این گیاهان در طب سنتی جوامع مختلف به عنوان برطرف کننده مشکلات و ناتوانایی های آمیزشی کاربردهای فراوانی داشته است. ویگاریکس سبب جلوگیری از انزال زود هنگام (PE) و افزایش زمان نزدیکی، بهبود نارسایی های نعوظی (ED) و افزایش وضعین سختی آلت می شود. همچنین باعث افزایش فشار و حجم خون پذیری بافت اسفنجی آلت تناسلی (ICP) و متعاقباً افزایش حجم، طول، قطر و چگالی آلت می شود. از اثرات دیگر آن می توان به افزایش تمایل (Lipido)، شور جوانی (Vigor) و ضریب سلامتی جنسی، بهبود کلی وضعیت گردش خون، تولید گنادها و هورمون های جنسب اشاره نمود. همه افراد با هر وضعیت سنی می توانند از ویگاریکس استفاده نمایند. در استفاده از این مکمل به تنهایی و همراه با داروهای دیگر عوارض جانبی مشاهده نشده است. لازم به توضیح است که با توجه به طیف اثرگذاری وسیع این فرآورده در کنار تکیه بر اصل کلی استفاده صرف از ترکیبات کاملا گیاه، ضمن حذف هرگونه اثرات جانبی احتمالی، اساساً با درمان های مشابه شیمیایی موجود نظیر داروهای حاوی سیلدنافیل، تادافیل، وردنافیل و ... که فقط بر عارضه عدم نعوظ تاثیر داشته و دارای طیف اثرات جانبی شدید و وسیعی نظیر کوری ناگهانی یا بیماری نابیو، مشکلات قلبی و عروقی، مشکلات گوارشی، سر درد، سرگیجه، مشکلات عصبی، توهم و ... هستند، متفاوت می باشد. ویگاریکس تنها مکمل آمیزشی می باشد که به تایید وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران رسیده و دارای مجوز NPN از وزارت بهداشت کانادا نیز می باشد. نتایج حاصل از مطالعه بالینی +VigRX در آقایان توسط موسسه علوم زیستی ودیک ( Vedic Life Sciences): در این مطالعه که بر روی 75 نفر مرد مبتلا به اختلالات نعوظی انجام گردید، افراد به دو گروه تقسیم شده اند و به گروه اول +VigRX و به گروه دوم دارونما، به مدت 12 هفته داده شد، براساس نتایج به دست آمده از این مطالعه بالینی +VigRX توانسته است: - 62.82% توانایی نگهداری نعوظ را افزایش دهد. - 58.97% رضایتمندی همسر بیمار از کیفیت نعوظ و توان آغاز رابطه جنسی از سوی بیمار را افزایش دهد. - 22.49% کیفیت و طول مدت ارگاسم را افزایش دهد. - 71.43% رضایتمندی جنسی و آمیزشی را افزایش دهد. - 47% تحریک و میل جنسی را افزایش دهد. -61% رضایتمندی کلی جنسی را افزایش دهد. لینک مکمل افزایش میل جنسی ویگاریکس در سایت داروپست: http://www.daroopost.com/shop/category-list/%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86/%D9%88%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%B3-vigrx.html

سلام عزیزان

دانشگاه تربیت مدرس تهران درمان چهار جلسه ای بی خوابی به صورت کاملا رایگان برگزار میکنه... درمان توسط جناب آقای دکتر مازندرانی صورت میگیره... چون یک کار تحقیقاتی هست کاملا رایگانه... از هفته ی بعد مورخ 1396/6/6 هر هفته دوشنبه ها و سه شنبه ها در همون دانشگاه تربیت مدرس شروع و  اجرا خواهد شد...

به دوستان و آشنایانتون اطلاع بدید ... چون خیلی فرصت خوبیه هم توسط جای بسیار معتبر ارائه میشه و توسط افراد خبره و همچنین رایگانه..آخه درمان بی خوابی در کلینیک ها و مراکز مشاوره بسیار گرونه...

جهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید

09194595925 

دکترفریدون خیام فر

فوق تخصص ارولوژی 

وفلوشیپ فوق تخصصی  اندویورولوژی استادوعضوهیئت علمی دانشگاه

جراح بزرگترین غده کلیوی جهان وعضوهیئت علمی کلینیک سلامت خانواده ایران(ناتوانی جنسی)

88635401تماس مطبش

Www.drkhayamfar.ir

سلام الناز جون و سایر دوستانی که مشکل ارتباط با همسر دارین. من هم نکاتی که به نظرم میرسه رو براتون می نویسم و انشالاه که زندگی شاد و سلامتی داشته باشید.

اولا تغذیه تون رو درست کنید از خوردن فست فودها - قهوه و خوراکیهای سرد تا جایی که براتون امکان داره امتناع کنید

در ثانی برای مردتون ظاهر سازی نکنین - اگر به عنوان تمرین برای بهتر شدن اوضاع اینکارو می کنید اشکالی نداره پس با اعتماد و عشق به همسرتون اینکارو بکنین چون مردها خیلی خوب این موضوع رو می فهمن و به روی خودشون نمی یارن و متاسفانه غریزه ای که داره شدیدا بهشون فشار میاره و نمی تونن در کنار همسر تخیلیه شن رو در جای دیگه خال می کنن بنابراین یک راه خوب اینکه که برای خودتون در خلوت تجسم سازی کنین که با همسر م اینکارو میکنم اون با من ..... یا به هم چه چیزایی می گیم - انتظار نداشته باش که شوهرت کاملا مطابق رویاهات عمل کنه کمی صبر هم چاشنی کنیم

ویتامین E و قطره گل سرخ - رازایانه خیلی موثره - ( یکی از دوستان میگن انقدر این عطاری اون عطاری نرین- راست گفته یه جای خوب بروید- اینم یکیش: گیاهان دارویی پیام - خ کارگر- بالاتر از میدان انقلاب - سمت راست - بالاتر از خ ادوارد براون) عالیه

اینم خیلی تکراریه که لباس - دوش - ارایش مناسب رو برای شوهر مهیا کنیم همه می دونیم .

وقتی در منزل به جز تختخواب به سراغت میاد او رو پس نزن 

همسر من حتی موقع ظرف شستن - یا وقتی دارم غذا درست میکنم ..... میاد طرفم من اصلا جلوشو نمی گیرم حتی وقتی نمی تونم و حوصله ندارم از خودم دورش نمی کنم اروم بغلش می کنم نوازشش می کنم و در عین حال با عشق در دلم - اینکه دوستش دارم مرد زندگیمه ...... سعی می کنم حال بد رو از خودم هم دور کنم - تو رختخواب هم هر چی بخواد اجازه میدم و براش هم انجام میدم

به همین خاطره که با اینکه الان مجبوره خارج از کشور باشه تند تند به من زنگ میزنه حتی هر طور شده برای یک هفته کارشو رها میکنه میاد ایران - اونم با چه حرص و ولعی .... 

دوستان عزیزم - خواهرای گلم دوست دارم  زندگی همتون شیرین و شاد باشه 

2706