2733
2734
عنوان

رشته ی حقوق

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 27 پست
نمیدونم احساس میکنم سرزبون دار نیستم ب نظر شما ب مرور یاد میکیرم

روحیات یه وکیل باید پیگیر و صبور باشه زود جا نزنه جربزه داشته باشه آدمی باشه که بتونه با همه قشری نشست و برخواست داشته باشه و با همه بجوشه، اگر اینا رو در خودت میبینی خوبه

برخلاف چیزی که عموم مردم میگن لازم نیست وکیل پرحرف و شلوغ کار باشه تا بگن طرف وکیل خوبیه

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
چون بشدت متنفر شدم از این رشته و کارش... پشیمونم وقت و عمر و پولمو هدر دادم... الانم هیچی یادم نیست ...

خواهرم حقوق خونده ولی فقط موقع امتحان نمونه سوال خونده بود مدرکش رو گرفته اما چیزی بلد نیست 

شما هم اینطوری بودین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی برات غیبت رد نمیشه و حذف نمیشی

کلاسا پیام نور نیمه حضوریه و اگه واحد عملی داشته باشین باید حتما حضور داشته باشین. موقع ثبت نام از دانشگاهبرای اجباری بودن یا نبودن بپرس.

روحیات یه وکیل باید پیگیر و صبور باشه زود جا نزنه جربزه داشته باشه آدمی باشه که بتونه با همه قشری نش ...

صبور و باهوش هستم و تا حدودی میتونم زود رو افرادی ک میبینم شناخت زیاد پیدا کنم اما اجتماعی نیستم و درون گرام

2731
خواهرم حقوق خونده ولی فقط موقع امتحان نمونه سوال خونده بود مدرکش رو گرفته اما چیزی بلد نیست  ش ...

من خیلی خوندم ولی چون کار نکردم هیچی یادم نمونده..

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌸💗توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌸

من دکترای حقوق دارم 

چون راهنمایی خواستید می‌گم حقوق به درد شما نمی‌خوره دیگه

چون مخصوصااا ترم های اول یه ذهن آزاد می‌خواد برای درک مفاهیم

و با کارشناسی پیام نور واقعا هیچ شغلی براتون نخواهد بود

یا باید آزمون وکالت بدید یا باید تا مقاطع بالاتر توی دانشگاه های خوب درس بخونید.

رشته‌ی دیگه ای رو مد نظر داشته باشید🌸

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
خواهرم حقوق خونده ولی فقط موقع امتحان نمونه سوال خونده بود مدرکش رو گرفته اما چیزی بلد نیست  ش ...

دقیقا پیام نور همین جوریه

اکثرا هم در رشته ی ما مدرک کارشناسی حقوق پیام نور ارزشی نداره

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
من دکترای حقوق دارم  چون راهنمایی خواستید می‌گم حقوق به درد شما نمی‌خوره دیگه چون مخصوصااا تر ...

دختر من خیلی دوست داره حقوق بخونه اگه امکانش هست درخواست بدم که ازتون راهنمایی بگیرم