2733
2739
عنوان

مامانا کمک نوزادم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 39 پست
زینب جان درجریانی که بچه منم زردیش طولانی شده بود و ازمایش دادم و ... اما بازم خیلی کم پایین میومد. ...

ممنون از وقتی که گذاشتی و توضیح دادی عزیزم، دلم میسوزه برای دخترم خیلی اذیت شد، هرجور میکنم دلم راضی نمیشه، حالا امشب باز به همسرم میگم، چند روز بعد حجامت اومد پایین؟

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....
بخدا این ازمایشی که هربار میبریش دردش واسه بچه از حجامت زردی خیلی بیشتره.من علمی شو میدونستم ولی همس ...

ممنون عزیزم توضیحات کامل و قان.ع کننده است ، الانم حس میکنم دخترم زرد از تر شده دارم دیوونه میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از وقتی که گذاشتی و توضیح دادی عزیزم، دلم میسوزه برای دخترم خیلی اذیت شد، هرجور میکنم دلم راضی ...

همون شب پایین اومد ولی پایین اومدنش ادامه دار بود تا فردا شبش کلی سفیدتر شد

2728
ممنون عزیزم توضیحات کامل و قان.ع کننده است ، الانم حس میکنم دخترم زرد از تر شده دارم دیوونه میشم

من ظهر حدودا ساعت ۱ حجامتش کردم تا شب ساعتای ۸ و ۹ پایین اومده بود.همسرم از راه اومد گفت عه چه سفید شده.

ببر یه جای خوب حجامت بزنه واسش بعدم تو رژیم غذاییت دمنوش ها ادویه ها و کلا هرچیزی که مزاجش گرم و خشک باشه نخور یه مدت یا خیلی کم بخور و بعدش خودت روش کاسنی بخور که گرمیشو کم کنه.

طبع گرم و خشک مولد صفراس واسه همون تو بیشتر شدن زردی تاثیر داره.طبع مخالف صفرا هم کمک کننده اس یعنی چیزی که سردو تر باشه مثلا شربت سکنجبین یا بهتر از اون تمرهندی. اینا صفرا رو از بین میبره

2740
صلاح مملکت خویش خسروان دانند عزیزم. ولی مطمئن باش اون مقداری که شما جوش میزنی همسرت نمیزنه. دختر م ...

آخی عزیزم خدا حفظش کنه